Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
NgarkuesiiImazhit

Punëso punonjësit e pavarur më të mirë për çdo punë, online.

Tregu më i madh në botë për punën e pavarurÇdo punë që mund të mendoshKurse deri në 90% dhe merr kuotime falasPaguaj vetëm kur të jesh 100% i lumtur
Ky dizenjim i aplikacionit mobile kushtoi $1500 USD dhe mori 20 ditë kohë
Kjo mburojë rrezatimi radioaktiv e dizenjuar për NASA ka kushtuar $500 USD dhe mori 15 ditë kohë
Ky dizajn arkitektonik kushtoi 500$ dhe mori 15 ditë kohë
Ky ilustrim kushtoi $100 dhe mori 5 ditë kohë
Punëso një punonjës të pavarur Fito para duke bërë punë të pavarur
Raporti i suksesshëm!
Siç përdoret nga

Duhet të bësh diçka?

 Ikonë e postimit të një pune

Posto një punë

Është e lehtë dhe falas për të postuar një punë. Thjesht shkruaj një titull, përshkrimin dhe buxhetin dhe oferta konkuruese do të vijnë brenda minutave.
Ikonë e përzgjidh freelancer-a

Zgjidh punonjës të pavarur

Asnjë punë nuk është shumë e madhe apo shumë e vogël. Ne kemi punonjës të pavarur për punë të çdo madhësie apo buxheti, me mbi 1800 aftësi të ndryshme. Ne mund ta bëjmë!
Ikonë e pagesës së sigurtë

Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj punën vetëm kur të jetë përfunduar dhe kur të jesh 100% i kënaqur me cilësinë duke përdorur sitemin tonë të pagesave të planifikuara.
Ikonë e jemi këtu për të ndihmuar

Jemi këtu për të ndihmuar

Skuadra jonë e talentuar e rekrutuesve të ndihmon të gjesh punonjësat e pavarur më të mirë për punën dhe bashkëpilotët tanë teknikë mund ta menaxhojnë projektin për ty.

Çfarë ka të mirë?

Ikona Shfleto portofolet

Shfleto portofole pune

Gjej punonjës të pavarur të cilëve mund t'iu besosh duke shfletuar shembujt e tyre në punët e mëparshme dhe duke lexuar përshtypjet e profilit të tyre.
Ikonë e ofertave të shpejta

Oferta të shpejta

Merr shpejt kuotime falas dhe pa detyrime nga punonjësit tanë të pavarur të talentuar. 80% e projekteve marrin oferta brenda 60 sekondave.
Ikonë e punëve me cilësi

Punë cilësore

Freelancer.com deri më tani ka grupin më të madh të freelancerave më cilësorë ne glob- mbi 60 milion për të zgjedhur.
Ikona Gjurmo progresin

Ndiq progresin

Përditësohu dhe ndiq me gjurmuesin tonë të kohës dhe aplikacionin celular. Kështu e di gjithnjë çfarë bëjnë punonjësit e pavarur.

Realizoje me Freelancer.

Frymëzohu nga mbi 1800 aftësi
Arti i krijuar nga AI.
Zbulo më shumë
Arti i krijuar nga AI.
$200 USD në 7 ditë.
Faqe interneti Wordpress
Zbulo më shumë
Faqe interneti Wordpress
$125 USD në 1 ditë.
Modeli i brendshëm 3D.
Zbulo më shumë
Modeli i brendshëm 3D.
$350 USD për 7 ditë.
Dizajni i paketimit.
Zbulo më shumë
Dizajni i paketimit.
$2500 USD në 30 ditë
Aplikacion celular
Zbulo më shumë
Aplikacion celular
$21000 USD në 60 ditë.
Ilustrim karakteri
Zbulo më shumë
Ilustrim karakteri
$60 USD në 5 ditë.
Dizajni i kopertinës së librit.
Zbulo më shumë
Dizajni i kopertinës së librit.
$25 dollarë në 3 ditë.
Modelimi i Produktit 3D
Zbulo më shumë
Modelimi i Produktit 3D
$430 USD në 3 javë.
Ilustrim i krijuar nga AI.
Zbulo më shumë
Ilustrim i krijuar nga AI.
$12 USD në 6 ditë.
Kopertina e albumit.
Zbulo më shumë
Kopertina e albumit.
$110 USD në 9 ditë.
Dizajni arkitektonik.
Zbulo më shumë
Dizajni arkitektonik.
$5000 USD në 30 ditë.
Prodhim video.
Zbulo më shumë
Prodhim video.
$1960 USD në 30 ditë..
Faqe interneti me Shopify.
Zbulo më shumë
Faqe interneti me Shopify.
$300 USD në 7 ditë.
Imazhi i krijuar nga AI.
Zbulo më shumë
Imazhi i krijuar nga AI.
$200 USD në 8 ditë.
Ekspert SEO.
Zbulo më shumë
Ekspert SEO.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajn Etikete.
Zbulo më shumë
Dizajn Etikete.
$100 USD për 7 ditë.
Shiko më shumë projekte

Bëj punë në mbi 1350 kategori të ndryshme

Ikona
PHP
Ikona
Dizenjim i faqes së internetit
Ikona
Dizajn grafik
Ikona
Aplikacione celulare
Ikona
Aplikacione Android
Ikona
Aplikacione për iPhone
Ikona
Photoshop
Ikona
Dizajn logoje
Ikona
Më shumë
Ikona
Dizenjim i faqes së internetit
Ikona
Aplikacione celulare
Ikona
Aplikacione Android
Ikona
Aplikacione për iPhone
Ikona
Arkitekturë softuerësh
Ikona
Dizajn grafik
Ikona
Dizajn logoje
Ikona
Marrëdhënie me publikun
Ikona
Logjistika
Ikona
Redaktim
Ikona
Përkthim
Ikona
Kërkim
Ikona
Shkrim kërkimor
Ikona
Shkrim artikujsh
Ikona
Nxjerrje të dhënash nga interneti
Ikona
HTML
Ikona
CSS
Ikona
HTML 5
Ikona
Javascript
Ikona
Përpunim të dhënash
Ikona
Python
Ikona
Wordpress
Ikona
Kërkim uebi
Ikona
Financë
Ikona
Ligjore
Ikona
Linux
Ikona
Prodhim
Ikona
Shërbimet e uebit të Amazon
Ikona
Shkrim përmbajtjeje
Ikona
Marketing
Ikona
Excel
Ikona
Shkrim anonim
Ikona
Copywriting
Ikona
Llogaritar
Ikona
MySQL
Ikona
Dizajn banderolash
Ikona
Ilustrim
Ikona
Zhvillim softuerësh
Ikona
PHP
Ikona
Modelim 3D
Ikona
Photoshop
Ikona
Shkrim teknik
Ikona
Blogim
Ikona
Marketing në Internet
Ikona
eMarketing
Ikona
Futje të dhënash
Ikona
Ndërtim lidhjesh
Ikona
Programim C++
Ikona
Programim C#
Ikona
Shiko të gjitha
Siç shihet në
Ikona e New York TimesIkona e CNBCIkona e Wall Street JournalIkona e CNNIkona e BloombergIkona e Yahoo FinanceIkona e Business InsiderIkona e Forbes
 API e Freelancer.

API e Freelancer.

67 milion profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Shiko dokumentacionin
 Ndërmarrja Freelancer.

Ndërmarrja Freelancer.

Buxhet kompanie? Bëni më shumë, me më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 67 milion për të ndihmuar biznesin tuaj të arrijë më shumë.
Na kontakto
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.