Design my business logo

 • Statusi: Closed
 • Çmimi: $20
 • Propozimet e Marra: 20
 • Fituesi: logo2you

Përmbledhja e konkursit

I'm starting a business called, Accredited Fitness Professionals Australia. Please design me a professional and sharp logo for this business. Thank you

Aftësi të rekomanduara

Vlerёsimi i punёdhёnёsit

“Great work. Very good.”

Fotoja e profilit stevenlee2443, Australia.

Punimet mё tё mira nga ky konkurs

Shiko mё shumё vepra

Këndi publik i sqarimeve

 • MiracleDesigner
  MiracleDesigner
  • 11 muaj më parë

  please check#26

  • 11 muaj më parë
 • fiazhusain
  fiazhusain
  • 11 muaj më parë

  please sir check my entry..... #10

  • 11 muaj më parë
 • shineinlifejib
  shineinlifejib
  • 11 muaj më parë

  what's your logo name sir?

  • 11 muaj më parë
  1. stevenlee2443
   Krijuesi i Konkursit
   • 11 muaj më parë

   Accredited Fitness Professionals Australia

   • 11 muaj më parë

Si të filloni me konkurset

 • Postoni konkursin tuaj

  Postoni Konkursin Tuaj Shpejtë dhe Thjeshtë

 • Merrni propozime me shumicë

  Merrni Propozime me Shumicë Nga e gjithë bota

 • Zgjidhni propozimin më të mirë

  Zgjidhni propozimin më të mirë Shkarkimi i dokumentave - Thjeshtë

Postoni një konkurs tani! ose Bashkohuni me ne Sot!