Design of new company logo

 • Statusi: Closed
 • Çmimi: $25
 • Propozimet e Marra: 21
 • Fituesi: monowara55

Përmbledhja e konkursit

I'm starting a company called Martial Arts Professionals Australia. Please design me a sharp and professional Logo to use for all of the business. I require it delivered in high definition. Show me what you have. Thanks

Aftësi të rekomanduara

Vlerёsimi i punёdhёnёsit

“great job awsome effort!”

Fotoja e profilit stevenlee2443, Australia.

Punimet mё tё mira nga ky konkurs

Shiko mё shumё vepra

Këndi publik i sqarimeve

 • jahidspayza
  jahidspayza
  • 11 muaj më parë

  Please check entry #21

  • 11 muaj më parë
 • abdulmonayem85
  abdulmonayem85
  • 11 muaj më parë

  What's your company name?

  • 11 muaj më parë
  1. stevenlee2443
   Krijuesi i Konkursit
   • 11 muaj më parë

   Martial Arts Professionals Australia

   • 11 muaj më parë

Si të filloni me konkurset

 • Postoni konkursin tuaj

  Postoni Konkursin Tuaj Shpejtë dhe Thjeshtë

 • Merrni propozime me shumicë

  Merrni Propozime me Shumicë Nga e gjithë bota

 • Zgjidhni propozimin më të mirë

  Zgjidhni propozimin më të mirë Shkarkimi i dokumentave - Thjeshtë

Postoni një konkurs tani! ose Bashkohuni me ne Sot!