Design a Logo

 • Statusi: Closed
 • Çmimi: $30
 • Propozimet e Marra: 68
 • Fituesi: MVgdesign

Përmbledhja e konkursit

Looking for a logo; Nail Culture. The company is about information on nail polish, gel polish, etc. Need a logo that's elegant and modern.

Aftësi të rekomanduara

Vlerёsimi i punёdhёnёsit

“Delivered professional quality material, we will certainly work again in the future!”

Fotoja e profilit Shatteredk, United States.

Punimet mё tё mira nga ky konkurs

Shiko mё shumё vepra

Këndi publik i sqarimeve

 • MVgdesign
  MVgdesign
  • 1 vit më parë

  Thank you for your rating. If you have any wishes or suggestions, feel free to write, we can make any edits as requested.

  • 1 vit më parë
 • gsamsuns045
  gsamsuns045
  • 1 vit më parë

  working!

  • 1 vit më parë

Si të filloni me konkurset

 • Postoni konkursin tuaj

  Postoni Konkursin Tuaj Shpejtë dhe Thjeshtë

 • Merrni propozime me shumicë

  Merrni Propozime me Shumicë Nga e gjithë bota

 • Zgjidhni propozimin më të mirë

  Zgjidhni propozimin më të mirë Shkarkimi i dokumentave - Thjeshtë

Postoni një konkurs tani! ose Bashkohuni me ne Sot!