Design a Logo TAKE AWAY

 • Statusi: Closed
 • Çmimi: $40
 • Propozimet e Marra: 19
 • Fituesi: designdeals

Përmbledhja e konkursit

I wold like you to create a logo design for a take away fast-food, using romanian traditional motifs.
The name of the fast-food will be: LA PACHET (wich means take away bag)
Please keep in mind that I will use to volumetric letters.

Aftësi të rekomanduara

Vlerёsimi i punёdhёnёsit

“He is talented! I received a wonderful logo like, thank you Mehedi!”

Fotoja e profilit tagoevenimente, Romania.

Punimet mё tё mira nga ky konkurs

Shiko mё shumё vepra

Këndi publik i sqarimeve

 • alalkhanfl93
  alalkhanfl93
  • 3 muaj më parë

  Hi There, Please check my design #20 #21 Thank you

  • 3 muaj më parë
 • BDSEO
  BDSEO
  • 3 muaj më parë

  PLEASE CHECK: #10

  • 3 muaj më parë
 • BDSEO
  BDSEO
  • 3 muaj më parë

  PLEASE CHECK: #9

  • 3 muaj më parë

Si të filloni me konkurset

 • Postoni konkursin tuaj

  Postoni Konkursin Tuaj Shpejtë dhe Thjeshtë

 • Merrni propozime me shumicë

  Merrni Propozime me Shumicë Nga e gjithë bota

 • Zgjidhni propozimin më të mirë

  Zgjidhni propozimin më të mirë Shkarkimi i dokumentave - Thjeshtë

Postoni një konkurs tani! ose Bashkohuni me ne Sot!