Logo Design for ZINGARA

 • Statusi: Closed
 • Çmimi: $290
 • Kandidaturat e marra: 2
 • Fituesi: Grupof5
Fituesi
Konkurs i Cilёsuar

arohasmith zgjodhi një fitues!

Me 2 entries nga 142 freelancers, arohasmith e kreu punën për vetëm $290 in 9 days.

Merrni Kandidatura Si Kjo

Punimet mё tё mira nga ky konkurs

Shiko mё shumё vepra

Si të fillosh me konkurset

 • Posto konkursin

  Posto konkursin Shpejt dhe thjeshtë

 • Merr shumë propozime

  Merr shumë propozime Nga e gjithë bota

 • Zgjidh kandidaturën më të mirë

  Zgjidh kandidaturën më të mirë Shkarko dokumentet - E thjeshtë!

Postoni një konkurs tani! ose bashkohu me ne sot!