Make render look more real

 • Statusi: Closed
 • Çmimi: $60
 • Propozimet e Marra: 4
 • Fituesi: basilbenny50

Përmbledhja e konkursit

I have a rendering of our product that I want to look more realistic. I want it to look more like a photo of our product. I would like you to add subtle elements like small wrinkles in the grey material, texture to the white zipper, seams on some of the edges, etc. to make it look more real.

Please DO NOT change the color of the grey material (no blue, black, green, etc.)

Here are links to samples of medical mattresses for reference of how real I want it to look:
[login to view URL]
[login to view URL]
[login to view URL]
[login to view URL]

Aftësi të rekomanduara

Vlerёsimi i punёdhёnёsit

“Great freelancer. will continue working with him ”

Fotoja e profilit amenityhealth, United States.

Punimet mё tё mira nga ky konkurs

Shiko mё shumё vepra

Këndi publik i sqarimeve

 • Rana0125
  Rana0125
  • 1 vit më parë

  working on it

  • 1 vit më parë

Si të filloni me konkurset

 • Postoni konkursin tuaj

  Postoni Konkursin Tuaj Shpejtë dhe Thjeshtë

 • Merrni propozime me shumicë

  Merrni Propozime me Shumicë Nga e gjithë bota

 • Zgjidhni propozimin më të mirë

  Zgjidhni propozimin më të mirë Shkarkimi i dokumentave - Thjeshtë

Postoni një konkurs tani! ose Bashkohuni me ne Sot!