Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt

Realizojeni
me Freelancer

Gjeni frymëzim për idenë tuaj më të madhe të ardhshme
Ky illustration kushton
dhe kërkoi 3 ditë për t'u përfunduar
$200 USD
undefined

Realizojeni
me Freelancer

Imazh i Hero
Ky illustration kushton
dhe kërkoi 3 ditë për t'u përfunduar
$200 USD
Të gjitha Dizenjim Website Mobile Dizenjim Grafik Dizenjim Logosh Modelim 3D Ilustrim Krijo markë Dizajn Produkti Dizajn Paketimi Wordpress
Ju keni ruajtur një send në koleksionin tuaj.
Ju keni ruajtur një send në koleksioni tuaj.
Ju e keni pëlqyer tashmë këtë objekt.
Ju e keni mospëlqyer tashmë këtë objekt.
Pati një gabim duke u përpjekur për të pëlqyer/mospëlqyer këtë send. Ju lutem rifreskoni faqen dhe provoni përsëri.
Ju keni pëlqyer një send.

Ide të përzgjedhura për ju

Puna e dalluar nga freelancer-at tanë më të mirë
Imazhi i sendit të portofolit
Coffee Label Design
nga mfuadmumtaz
Imazhi i sendit të portofolit
Minimalist Soda Can Label Design
nga pscreativeworks
Imazhi i sendit të portofolit
App Development - QVAN Service
nga blackdahlia24
Imazhi i sendit të portofolit
90's Neon Fitness Logo
nga brionesandrie
Imazhi i sendit të portofolit
Potato Chips Bag Design
nga Saadalisyed
Imazhi i sendit të portofolit
3D Design - Fashion Retail Store
nga shensh
Imazhi i sendit të portofolit
Website Design for NZ Architects
nga doomshellsl
Imazhi i sendit të portofolit
Kawaii Cyberpunk Illustration
nga stacheous
Imazhi i sendit të portofolit
Website Design for a Consumer Shop
nga sneha15112018
Imazhi i sendit të portofolit
Reusable Cup Design
nga Jefriprayudis
Imazhi i sendit të portofolit
iOS App Design
nga blackdahlia24
Imazhi i sendit të portofolit
Spaceship - Logo Design
nga dgpaolacastaneda
Imazhi i sendit të portofolit
Design and Rebuild WordPress Site
nga khubaib411
Imazhi i sendit të portofolit
Gameboy - 3D Design
nga daniellassche
Imazhi i sendit të portofolit
Album cover design - Micha B.
nga gradynelson
Imazhi i sendit të portofolit
Shoe Design
nga adalbertoperez

Artikujt e lidhur

Mësoni gjithçka rreth ndërtimit të biznesit tuaj
Posteri i Artikullit Kryesor
How to come up with a great business idea
Struggling to come up with the best idea? Our exhaustive guide runs through the idea generation process to help you tap into your inner Steve Jobs.
10 min lexim
10 min lexim
Imazhi i Artikullit
Funding your startup
26 min lexim
Imazhi i Artikullit
How to market your startup
31 min lexim
Imazhi i Artikullit
Corporate branding: What it is and why you need it
7 min lexim
Imazhi i Artikullit
Funding your startup
Imazhi i Artikullit
How to market your startup
Imazhi i Artikullit
Corporate branding: What it is and why you need it

Fito para duke punuar freelance

Projektet më të fundit
someone who can use Fatcs analyzer
$750 – 1 500 USD
Postuar 1 minute ago
Hi I want someone who can help me with projects to use the program Fatcs analyzer
Engineering Product Management Engineering Product Management Rekruter
çmim fiks
ende asnjë ofertë
5,0
(7 reviews)
Urgent need a web developer
$1 500 – 3 000 USD
Postuar 1 minute ago
We are looking for long term developer who is good at web development You should have your own aws/azure environment You should work on backend and frontend You should have aws/azure environment to mirror dev environment
PHP Website Design WordPress Website Management Web Hosting PHP Website Design
+3 më shumë
Rekruter
çmim fiks
3 oferta
0,0
Servidor de fivem
~$139 – 418 USD
Postuar 2 minutes ago
Quero um profissional programador que trabalhe comigo neste meu projeto que eu possa contar sempre com a pessoa certa para algum problema que acontecer. Quero um programador para fazer um servidor do 0 muito diferente do que estamos habituados servidor em portugues, quero que possa confiar apesar de ja ter gasto dinheiro para conseguir ter pessoas a trabalhar para mim e nao quiseram crer, quero pessoa seria para trabalhar neste projeto. servidor de fivem do 0
PHP Website Design Graphic Design HTML5 HTML PHP Website Design
+3 më shumë
çmim fiks
2 oferta
0,0
CUDA Kmeans Expert (C++)
~$8 – 24 USD
Postuar 2 minutes ago
More details will be shared via chat with potential developer
C Programming Python CUDA C++ Programming OpenCL C Programming Python
+3 më shumë
çmim fiks
ende asnjë ofertë
4,4
(7 reviews)
Logo designers
~$36 – 300 USD
Postuar 2 minutes ago
Hi. We are a company that helps foreigners to move to Portugal. Our services are buyers support: property search, negotiations, advice, etc. We need a logo that can be used online, on all Social media channels, site, etc. Our name is The Portugal Company Www.theportugalcompany.com Our tagline is : Realizing Dreams Key words: Simple, elegant, Not too colorful, two colors? No outline of a house!
Graphic Design Logo Design Illustrator Graphic Design Logo Design
+1 më shumë
çmim fiks
43 oferta
0,0
Amazon 7 Photos Images Fix and re touching
~$28 – 348 USD
Postuar 3 minutes ago
Hi I need someone to edit and enhance photos of a listing that we have on amazon. They need to manipulate images in photoshop to create real time images with text. Listing that needs editing: https://www.amazon.co.uk/dp/B09169VH8C?ref=myi_title_dp Only bid on this project if you have previous experience in amazon listings and can provide reasonable quotes. Thanks
Graphic Design Photography Photoshop Photo Editing Photoshop Design Graphic Design Photography
+3 më shumë
çmim fiks
30 oferta
5,0
(4 reviews)
WE WOULD LIKE TO CONVERT PDF INTO A WORD
~$166 – 497 USD
Postuar 3 minutes ago
WE WOULD LIKE TO CONVERT PDF INTO A WORD
Data Entry Excel PDF Word Copy Typing Data Entry Excel
+3 më shumë
çmim fiks
8 oferta
0,0
Translation Greek > Hebrew
~$36 – 300 USD
Postuar 3 minutes ago
900 words restaurant menu in Greek, to be translated in Hebrew. Please, only real and accurate offers!
Translation English (UK) Greek Hebrew English (US) Translation English (UK)
+3 më shumë
çmim fiks
7 oferta
5,0
(2 reviews)
Shiko më shumë
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 141 959 042)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 141 959 042)
There is no internet connection