Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt

Realizojeni
me Freelancer

Gjeni frymëzim për idenë tuaj më të madhe të ardhshme
Ky game console design kushton
dhe kërkoi 35 ditë për t'u përfunduar
$250 USD
undefined

Realizojeni
me Freelancer

Imazh i Hero
Ky game console design kushton
dhe kërkoi 35 ditë për t'u përfunduar
$250 USD
Të gjitha Dizenjim Website Mobile Dizenjim Grafik Dizenjim Logosh Modelim 3D Ilustrim Krijo markë Dizajn Produkti Dizajn Paketimi Wordpress
Ju keni ruajtur një send në koleksionin tuaj.
Ju keni ruajtur një send në koleksioni tuaj.
Ju e keni pëlqyer tashmë këtë objekt.
Ju e keni mospëlqyer tashmë këtë objekt.
Pati një gabim duke u përpjekur për të pëlqyer/mospëlqyer këtë send. Ju lutem rifreskoni faqen dhe provoni përsëri.
Ju keni pëlqyer një send.

Ide 3D modeling të përzgjedhura për ju

Puna e dalluar nga freelancer-at tanë më të mirë
Imazhi i sendit të portofolit
Bedroom Design - 3D
nga Sheybani
Imazhi i sendit të portofolit
Prince Palace Entrance 3D Rendering
nga YasminaKhafagy
Imazhi i sendit të portofolit
modeling, Interior design & render
nga pragyajprajapati
Imazhi i sendit të portofolit
Artwork Design
nga taoussinegadi
Imazhi i sendit të portofolit
3D Design - Fashion Retail Store
nga shensh
Imazhi i sendit të portofolit
Air Filter Housing | 3D
nga AnwarDM
Imazhi i sendit të portofolit
Interior Design Plates - 3D Model
nga dreams3ds
Imazhi i sendit të portofolit
3D Design - Polaroid
nga daniellassche
Imazhi i sendit të portofolit
V- Bar, Netherlands
nga DesignRevival
Imazhi i sendit të portofolit
Boat Raptor 330
nga bagusgunarso
Imazhi i sendit të portofolit
Kitchen Visualization - Night View
nga Husius
Imazhi i sendit të portofolit
Futuristic Bunker Game Map | 3D
nga svrsansky
Imazhi i sendit të portofolit
Cell Phone Pouch | 3D
nga unitdesignstudio
Imazhi i sendit të portofolit
Gameboy - 3D Design
nga daniellassche
Imazhi i sendit të portofolit
Hotel Design in 3D
nga pavelleonua
Imazhi i sendit të portofolit
Chocianów apartment
nga fi6

Artikujt e lidhur

Mësoni gjithçka rreth 3D modeling
Posteri i Artikullit Kryesor
The top 7 trends in 3D graphic design
3D graphic design is becoming ubiquitous as more designers learn the technique. Keep an eye out for these trends in 2019 and be sure to master them.
6 min lexim
6 min lexim
Imazhi i Artikullit
10 great tips for 3D graphic design
4 min lexim
Imazhi i Artikullit
How to get a design 3D printed
6 min lexim
Imazhi i Artikullit
The 7 motion graphics trends to watch in 2020
5 min lexim
Imazhi i Artikullit
10 great tips for 3D graphic design
Imazhi i Artikullit
How to get a design 3D printed
Imazhi i Artikullit
The 7 motion graphics trends to watch in 2020

Fito para duke punuar freelance

Projektet më të fundit 3D modeling
Beakros residential development
$30 – 250 USD
Postuar 6 minutes ago
I have architectural drawings fir a duplex building and needs the 3D drawings for it
3D Rendering AutoCAD Interior Design 3D Modelling 3D Rendering AutoCAD
+2 më shumë
çmim fiks
8 oferta
0,0
INTERIOR DESIGN -- 2
~$169 – 506 USD
Postuar 11 minutes ago
I need interior deisgner sketchup softwere
3D Rendering AutoCAD Interior Design 3ds Max 3D Modelling 3D Rendering AutoCAD
+3 më shumë
çmim fiks
8 oferta
0,0
Create building detail/plan for cafe cabinet
~$8 – 23 USD
Postuar 37 minutes ago
Create a top view and elevation view showing materials to allow me to have a builder quote a custom countertop / cabinet. I have a floorplan / top view I can share to assist.
Building Architecture 3D Rendering Home Design AutoCAD Interior Design Building Architecture 3D Rendering
+3 më shumë
çmim fiks
15 oferta
5,0 (5 përshtypje)
SHAPE GRAY into Map plan sketch
$10 – 30 USD
Postuar 42 minutes ago
I need a shopping complex floor map design for two floors; I will share only GRAY SHAPE BASE. and you do the sketch. similar to the Attachment I shared but different shape floor. You need to locate the following in the map floor plan design: (NO Sizes needed) this is all the information I had, I 50 retail store 50 restaurants / cafes 8 entertainment (will share them by message like aquarium, etc) 10 Escalators 10 Elevators 5 bathrooms/wc 4 service desk Only if you can do it in less than 1 day Only if you match to do as the example file, as i have nothing but a blank shape of the mall base, i need someone to design the whole sketch from the details I Have above only. I don’t have anything but details and gray shape I need 95% similar to the attachments after agreement I will share gray shape base and entertainment section Only. No more details if you can only without question to do the same contact me
Graphic Design Illustrator Building Architecture 3D Rendering 3D Modelling Graphic Design Illustrator
+3 më shumë
çmim fiks
7 oferta
0,0
develop a 2d plan to 3d
$750 – 1 500 USD
Postuar 44 minutes ago
My full name is chengbrann, i have a house plan to be developed to a 3d.. You can contact me with my full name at g mail dot com for details
3D Rendering AutoCAD 3D Modelling 3D Animation 3D Design 3D Rendering AutoCAD
+3 më shumë
çmim fiks
14 oferta
0,0
Interior designer
~$169 – 506 USD
Postuar 52 minutes ago
Need someone to work auto cad and help create visual respresntation of the ideas for interior designing and styling of houses
Building Architecture 3D Rendering AutoCAD Interior Design 3D Modelling Building Architecture 3D Rendering
+3 më shumë
çmim fiks
12 oferta
0,0
i need rhino expert
~$8 – 20 USD
Postuar 1 hour ago
need jewellery to be designed
CAD/CAM 3D Rendering Solidworks Product Design 3D Modelling CAD/CAM 3D Rendering
+3 më shumë
E vulosur
çmim fiks
3 oferta
4,8 (91 përshtypje)
Mesh Basket
$30 – 250 USD
Postuar 46 minutes ago
I need an autocad designer to docment a new product. The product incorprates a mesh basket of various sizes.. So design softwawe needs to handle stainless mesh shapes.
CAD/CAM 3D Rendering Solidworks AutoCAD 3D Modelling CAD/CAM 3D Rendering
+3 më shumë
çmim fiks
18 oferta
0,0
Shiko më shumë
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection