Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt

Realizojeni
me Freelancer

Gjeni frymëzim për idenë tuaj më të madhe të ardhshme
Ky logo design kushton
dhe kërkoi 16 ditë për t'u përfunduar
$20 USD
undefined

Realizojeni
me Freelancer

Imazh i Hero
Ky logo design kushton
dhe kërkoi 16 ditë për t'u përfunduar
$20 USD
Të gjitha Dizenjim Website Mobile Dizenjim Grafik Dizenjim Logosh Modelim 3D Ilustrim Krijo markë Dizajn Produkti Dizajn Paketimi Wordpress
Ju keni ruajtur një send në koleksionin tuaj.
Ju keni ruajtur një send në koleksioni tuaj.
Ju e keni pëlqyer tashmë këtë objekt.
Ju e keni mospëlqyer tashmë këtë objekt.
Pati një gabim duke u përpjekur për të pëlqyer/mospëlqyer këtë send. Ju lutem rifreskoni faqen dhe provoni përsëri.
Ju keni pëlqyer një send.

Ide logo design të përzgjedhura për ju

Puna e dalluar nga freelancer-at tanë më të mirë
Imazhi i sendit të portofolit
Spaceship - Logo Design
nga dgpaolacastaneda
Imazhi i sendit të portofolit
Minimalist logo for Poll App
nga useffbdr
Imazhi i sendit të portofolit
The 80s Retro Ranch
nga fiq5a69f88015841
Imazhi i sendit të portofolit
MIFRI - Logo Creation
nga marcocagnina
Imazhi i sendit të portofolit
Cold Brew Coffee | Logo Design
nga eling88
Imazhi i sendit të portofolit
Clothing Logo
nga medazizbkh
Imazhi i sendit të portofolit
Thirsty Skin Logo Design
nga divyaparantap
Imazhi i sendit të portofolit
Everyday Sweets
nga shatleicat
Imazhi i sendit të portofolit
90's Neon Fitness Logo
nga brionesandrie
Imazhi i sendit të portofolit
Glaciar | Logo Design
nga krishno11
Imazhi i sendit të portofolit
Asun Asyar Rebranding
nga eliaselhadi
Imazhi i sendit të portofolit
Dot Cafe
nga vladspataroiu
Imazhi i sendit të portofolit
Honey Company Logo design
nga khshovon99
Imazhi i sendit të portofolit
Chicken Park LA | Food Truck Logo
nga Omneyamoh
Imazhi i sendit të portofolit
Juice Bar | Logo Design
nga salimbargam
Imazhi i sendit të portofolit
Flat Rock | Logo Design
nga basemcg

Artikujt e lidhur

Mësoni gjithçka rreth logo design
Posteri i Artikullit Kryesor
7 reasons your business needs a good logo
Read about the 7 important reasons why your business needs a logo to be successful. Also find out how much it costs so you don't get ripped off!
7 min lexim
7 min lexim
Imazhi i Artikullit
How to make a great logo in 2020
6 min lexim
Imazhi i Artikullit
How to get a great logo made for your brand
6 min lexim
Imazhi i Artikullit
Corporate branding: What it is and why you need it
7 min lexim
Imazhi i Artikullit
How to make a great logo in 2020
Imazhi i Artikullit
How to get a great logo made for your brand
Imazhi i Artikullit
Corporate branding: What it is and why you need it

Fito para duke punuar freelance

Projektet më të fundit logo design
Thumbnail For My Videos
~$20 – 169 USD
Postuar 12 minutes ago
I Create videos for Fb & You Tube of my business. I need seperb , Classy thumbnails. To Attract More People for my videos. Around 20-30 thumbnails required monthly.
Graphic Design Logo Design Video Services Photoshop After Effects Graphic Design Logo Design
+3 më shumë
çmim fiks
20 oferta
5,0 (1 vlerësim)
LittleMall -- 2
~$14 – 28 USD
Postuar 17 minutes ago
Logo and name In pdf and Svg format Company name LittleMall
Graphic Design Logo Design Photoshop Illustrator Photoshop Design Graphic Design Logo Design
+3 më shumë
çmim fiks
39 oferta
0,0
Make a logo
$30 – 250 USD
Postuar 30 minutes ago
we are a labor compliance company looking to make a logo for a new startup.
Graphic Design Logo Design Photoshop Illustrator Graphic Design Logo Design
+2 më shumë
çmim fiks
114 oferta
5,0 (1 vlerësim)
تصميم لوجو بخط عربي -- 2
$10 – 30 USD
Postuar 31 minutes ago
السلام عليكم ورحمة الله I'm looking for a graphic designer (Arabic speaker) who can design a logo for me
Logo Design Logo Design
çmim fiks
20 oferta
5,0 (38 përshtypje)
LOGO DESIGNER
~$28 – 345 USD
Postuar 36 minutes ago
I need a logo designed. Need a designer who have 4+ year of experience in adobe. Requirement to design banner also.
Graphic Design Logo Design Graphic Design Logo Design
çmim fiks
73 oferta
0,0
Logo and Packaging Design for Food Product
~$28 – 345 USD
Postuar 39 minutes ago
Hello, I would like a logo and packaging to be designed. I am intending on creating a breakfast snack food product. I have created the logo concept, but this also requires designing alongside the packaging that is intended to be informal, rustic and quirky looking design to suit the Vegan, Natural and Health conscious audience. I have a document outlining the main content of the front cover and have included a set of ideas that can be used to inspire the final design. Please note that I am quite specific and will only pay upon satisfactory completion and delivery. Many thanks
Graphic Design Logo Design Corporate Identity Covers & Packaging Brochure Design Graphic Design Logo Design
+3 më shumë
çmim fiks
78 oferta
5,0 (8 përshtypje)
designing my logo
~$8 – 20 USD
Postuar 48 minutes ago
wanted someone who can design my logo
Graphic Design Banner Design Logo Design Photoshop Illustrator Graphic Design Banner Design
+3 më shumë
çmim fiks
34 oferta
0,0
Perusahaan saya ingin memuat logo
$30 – 250 USD
Postuar 49 minutes ago
Hallo team, Jadi saya butuh bantuan untuk membuat logo untuk perusahaan saya yang bergerak di bidang esport. Karena ini musti di present ke BOD, maka saya butuh beberapa alternatif logo. Dan mungkin bisa beri saya kesempatan untuk 3x revisi. Bisa bantu saya?
Graphic Design Logo Design Photoshop Illustrator Photoshop Design Graphic Design Logo Design
+3 më shumë
çmim fiks
19 oferta
0,0
Shiko më shumë
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection