Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt

Realizojeni
me Freelancer

Gjeni frymëzim për idenë tuaj më të madhe të ardhshme
Ky mobile app design kushton
dhe kërkoi 4 ditë për t'u përfunduar
$600 USD
undefined

Realizojeni
me Freelancer

Imazh i Hero
Ky mobile app design kushton
dhe kërkoi 4 ditë për t'u përfunduar
$600 USD
Të gjitha Dizenjim Website Mobile Dizenjim Grafik Dizenjim Logosh Modelim 3D Ilustrim Krijo markë Dizajn Produkti Dizajn Paketimi Wordpress
Ju keni ruajtur një send në koleksionin tuaj.
Ju keni ruajtur një send në koleksioni tuaj.
Ju e keni pëlqyer tashmë këtë objekt.
Ju e keni mospëlqyer tashmë këtë objekt.
Pati një gabim duke u përpjekur për të pëlqyer/mospëlqyer këtë send. Ju lutem rifreskoni faqen dhe provoni përsëri.
Ju keni pëlqyer një send.

Ide mobile app development të përzgjedhura për ju

Puna e dalluar nga freelancer-at tanë më të mirë
Imazhi i sendit të portofolit
UI/UX Design - Find Fit People
nga rameezremy
Imazhi i sendit të portofolit
iOS App Design
nga blackdahlia24
Imazhi i sendit të portofolit
UI/UX Design - Software Companies
nga zahidf
Imazhi i sendit të portofolit
UI Design - 80's Travel & Social App
nga MMADagencia
Imazhi i sendit të portofolit
UI/UX Design - Car App
nga elenakalashnik
Imazhi i sendit të portofolit
App Design - Biometric Enrollment
nga chrisbrendan
Imazhi i sendit të portofolit
App Development - QVAN Service
nga blackdahlia24
Imazhi i sendit të portofolit
Liga Biegowa Running App
nga technologybeach
Imazhi i sendit të portofolit
UI/UX Design - Adventurocity
nga MMADagencia
Imazhi i sendit të portofolit
Mobile App Design - Music Streaming
nga logosuit
Imazhi i sendit të portofolit
App Design - Wine Bottle Tracker
nga rihanwibowo
Imazhi i sendit të portofolit
UI/UX Design - Dump Hub App
nga MMADagencia
Imazhi i sendit të portofolit
Design and Rebuild WordPress Site
nga khubaib411
Imazhi i sendit të portofolit
Modern UI/UX Redesign
nga devgrafizone
Imazhi i sendit të portofolit
Mobile UI Development - Go Cycle App
nga shylajab20
Imazhi i sendit të portofolit
UI/UX Design - Food Delivery App
nga web99design

Artikujt e lidhur

Mësoni gjithçka rreth mobile app development
Posteri i Artikullit Kryesor
The ultimate guide to building a mobile app in 2020
Got a great idea for an app? Need a new way to grow your business? We tell you everything you need to know about building a mobile app in 2020.
16 min lexim
16 min lexim
Imazhi i Artikullit
6 tips to market your mobile app
12 min lexim
Imazhi i Artikullit
What type of mobile app should I build?
5 min lexim
Imazhi i Artikullit
How to get more reviews for your mobile app
6 min lexim
Imazhi i Artikullit
6 tips to market your mobile app
Imazhi i Artikullit
What type of mobile app should I build?
Imazhi i Artikullit
How to get more reviews for your mobile app

Fito para duke punuar freelance

Projektet më të fundit mobile app development
Need Unity Mobile Game Develop Expert.
$1 500 – 3 000 USD
Postuar 5 minutes ago
I find unity mobile game development expert who can join our team. We have a lot of unity mobile game projects. We can work for a long term. But we need to test skills.
Mobile App Development iPhone C# Programming Unity 3D Game Development Mobile App Development iPhone
+3 më shumë
çmim fiks
3 oferta
0,0
Mobile app to fetch vehicle information with the vehicle number
~$169 – 506 USD
Postuar 6 minutes ago
The requirement is to make a mobile app that will fetch the vehicle registration details upon entering the vehicle number. No other fancy features. The plain vanilla one. If you know how to fetch the data from the government DB and implement the api's then do ping me.
PHP Mobile App Development iPhone Android iOS Development PHP Mobile App Development
+3 më shumë
çmim fiks
9 oferta
5,0 (7 përshtypje)
Tiktok, facebook, youtube, instagram part-timers get commissions for completing tasks
$15 – 25 USD për orë
Postuar 9 minutes ago
I am currently looking for marketers for my app. This is a very simple application. Follow the instructions to learn how to complete tasks in social apps or marketing apps (such as tiktok, Facebook, Instagram, Google, etc.). I will provide more detailed information about the application upon request. [Removed by Freelancer.com Admin for offsiting - please see Section 13 of our Terms and Conditions]
Internet Marketing Mobile App Development Twitter Facebook Marketing Social Media Marketing Internet Marketing Mobile App Development
+3 më shumë
tarifa për orë
1 ofertë
0,0
I want to build a logistics delivery ERP and an android app
~$169 – 506 USD
Postuar 12 minutes ago
Hello, We want to build a web-based ERP for our logistics business and an android app for our delivery boys. I will share the workflow and a demo of similar software and app for your reference..
PHP Mobile App Development ERP App Developer Full Stack Development PHP Mobile App Development
+3 më shumë
çmim fiks
8 oferta
0,0
APP for fitness game
~$169 – 506 USD
Postuar 15 minutes ago
We need an expert who can design a fitness game app. The app should count the steps and accordingly some rewards will be given to the players
Graphic Design Mobile App Development iPhone Android Game Design Graphic Design Mobile App Development
+3 më shumë
çmim fiks
6 oferta
0,0
Flutter BLE programming.
$15 – 25 USD për orë
Postuar 20 minutes ago
I am looking for freelancer, to create a BLE framework for an app, which shall detect and connect to BLE devices, Pair and read the services and its values . Depending on the characteristics, the protocol framework shall be able to read single or set of records. It wold be helpful, the freelancer is aware of the encryption and decryption used in BLE, as well to interpret the protocol and procedure followed by various OEM, device manufacturers.
Java Mobile App Development Flutter Java Mobile App Development
+1 më shumë
tarifa për orë
3 oferta
5,0 (1 vlerësim)
i need saas application like swiggy and zoomato.
~$20 – 169 USD
Postuar 21 minutes ago
I need an android application and iOS application like swiggy.
Mobile App Development Android iOS Development Mobile App Development Android
+1 më shumë
çmim fiks
4 oferta
0,0
Static app for toddlers
~$8 – 20 USD
Postuar 23 minutes ago
I need a static app of flashcards related to alphabet, numbers, names of animals, colors, shapes..
Mobile App Development App Designer Mobile App Development App Designer
çmim fiks
2 oferta
5,0 (1 vlerësim)
Shiko më shumë
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection