Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt

Realizojeni
me Freelancer

Gjeni frymëzim për idenë tuaj më të madhe të ardhshme
Ky music video project kushton
dhe kërkoi 16 ditë për t'u përfunduar
$1000 USD
undefined

Realizojeni
me Freelancer

Imazh i Hero
Ky music video project kushton
dhe kërkoi 16 ditë për t'u përfunduar
$1000 USD
Të gjitha Dizenjim Website Mobile Dizenjim Grafik Dizenjim Logosh Modelim 3D Ilustrim Krijo markë Dizajn Produkti Dizajn Paketimi Wordpress
Ju keni ruajtur një send në koleksionin tuaj.
Ju keni ruajtur një send në koleksioni tuaj.
Ju e keni pëlqyer tashmë këtë objekt.
Ju e keni mospëlqyer tashmë këtë objekt.
Pati një gabim duke u përpjekur për të pëlqyer/mospëlqyer këtë send. Ju lutem rifreskoni faqen dhe provoni përsëri.
Ju keni pëlqyer një send.

Ide music të përzgjedhura për ju

Puna e dalluar nga freelancer-at tanë më të mirë

Artikujt e lidhur

Mësoni gjithçka rreth music
Posteri i Artikullit Kryesor
Why hiring a musician will make your content sing
Resonate with a wider audience by adding a musician to your team
8 min lexim
8 min lexim
Imazhi i Artikullit
Getting a jingle composed for your business
8 min lexim
Imazhi i Artikullit
How to Hire a Freelance Music Producer
5 min lexim
Imazhi i Artikullit
Working with a sound engineer
6 min lexim
Imazhi i Artikullit
Getting a jingle composed for your business
Imazhi i Artikullit
How to Hire a Freelance Music Producer
Imazhi i Artikullit
Working with a sound engineer

Fito para duke punuar freelance

Projektet më të fundit music
30 3D animation videos of 10 mins each with background music / audio effects
~$8 – 20 USD
Postuar 1 hour ago
I had 30 stories with me and I need a animator who can convert my stories into animated videos of 10minutes for each video. So basically it is a 300 mins animated video creation with voice / music and also required to create a poster for each video based upon the content. I am not looking for a professional animator all I want is to convert them into video's. So I am looking to complete this project with least amount of money. So any newly started animator who hadn't got a single project and willing to do it with the least amount of money possible are most welcome. SKILLS - 3D animation , able to add voice / music based upon content. NOTE :- please give your budget for whole 300 mins of animation....that is for whole 30 videos
Audio Services Animation Music 3D Animation Audio Services Animation
+2 më shumë
çmim fiks
3 oferta
0,0
NEED 50 ANIMATED VIDEOS OF 10 MINUTES EACH WITH VOICE/MUSIC
~$8 – 14 USD
Postuar 3 hours ago
I had 50 stories with me and I need a animator who can convert my stories into animated videos of 10minutes for each video. So basically it is a 500 mins animated video creation with voice / music and also required to create a poster for each video based upon the content. I am not looking for a professional animator all I want is to convert them into video's. So I am looking to complete this project with least amount of money. So any newly started animator who hadn't got a single project and willing to do it with the least amount of money possible are most welcome. SKILLS - 2D animation , able to add voice / music based upon content.
Audio Services Video Services Animation Music Audio Services Video Services
+2 më shumë
çmim fiks
4 oferta
0,0
Change the sound layer
$30 – 250 USD
Postuar 5 hours ago
Change the pitch of the voice, I want to change the tone of the voice
Audio Services Music Voice Talent Sound Design Audio Production Audio Services Music
+3 më shumë
çmim fiks
23 oferta
0,0
Music production
$750 – 1 500 USD
Postuar 7 hours ago
Hi am looking forward to meet a musician inwhich we can be of the same spirit of good music to produce a very nice song or make some nice and good beat thank you
Audio Services Music Voice Talent Sound Design Audio Production Audio Services Music
+3 më shumë
çmim fiks
20 oferta
0,0
Create me a medley of songs
~$14 – 28 USD
Postuar 7 hours ago
Hi there, I require someone with the ability to blend different tracks together to create me a medley of songs for a mixtape. Will be roughly 9-10 songs each between one and two minutes. I don’t need any special mixing, just need one song to fade out whilst the next one fades in.
Audio Services Music Voice Talent Sound Design Audio Production Audio Services Music
+3 më shumë
çmim fiks
21 oferta
4,8
(1 review)
Soundtracks for Indie Game (Read Description)
~$10 – 36 USD
Postuar 10 hours ago
We are developing an Indie game that will go to various platforms including Steam. The development of the game does not have a lot of development funds, we are looking for someone who could participate in the project by making 8 soundtracks, the logo of the corporate / individual developer will be advertised at the start of the game as a partner, and in the game credits, this will allow to have a lot of visibility and have new customers, I still accept financial requests for the trouble as long as they are very small.
Audio Services Music Sound Design Audio Production Music Management Audio Services Music
+3 më shumë
çmim fiks
17 oferta
0,0
Musician familiar with Christian chanting
$8 – 15 USD për orë
Postuar 11 hours ago
I need music written for a Christian Chant
Ghostwriting Music Ghostwriting Music
tarifa për orë
8 oferta
4,9
(16 përshtypje)
Produce Music in Middle eastern style
$80 – 150 USD
Postuar 12 hours ago
Produce a song in the same style as reference below please send demo of similar style reference : https://www.youtube.com/watch?v=ejvpVhvKesM https://youtu.be/yewY8VqVsk8
Audio Services Music Voice Talent Sound Design Audio Production Audio Services Music
+3 më shumë
çmim fiks
11 oferta
5,0
(6 përshtypje)
Shiko më shumë
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection