Logo Freelancer
Si Funksionon
Shfletoni Punët
Identifikohuni
Regjistrohuni
Postoni një Projekt

Realizojeni
me Freelancer

Gjeni frymëzim për idenë tuaj më të madhe të ardhshme
Ky packaging project kushton
dhe kërkoi 7 ditë për t'u përfunduar
$100 USD
undefined

Realizojeni
me Freelancer

Imazh i Hero
Ky packaging project kushton
dhe kërkoi 7 ditë për t'u përfunduar
$100 USD
Të gjitha Dizenjim Website Mobile Dizenjim Grafik Dizenjim Logosh Modelim 3D Ilustrim Krijo markë Dizajn Produkti Dizajn Paketimi Wordpress
Ju keni ruajtur një send në koleksionin tuaj.
Ju keni ruajtur një send në koleksioni tuaj.
Ju e keni pëlqyer tashmë këtë objekt.
Ju e keni mospëlqyer tashmë këtë objekt.
Pati një gabim duke u përpjekur për të pëlqyer/mospëlqyer këtë send. Ju lutem rifreskoni faqen dhe provoni përsëri.
Ju keni pëlqyer një send.

Ide package design të përzgjedhura për ju

Puna e dalluar nga freelancer-at tanë më të mirë
Imazhi i sendit të portofolit
Plant Box Design for Boutique
nga shadymoustafa
Imazhi i sendit të portofolit
Workbook Cover
nga weworkstudios
Imazhi i sendit të portofolit
Coffee Cup Design
nga SabreToothVision
Imazhi i sendit të portofolit
Packaging Design - GO BANANAZ
nga eling88
Imazhi i sendit të portofolit
Honey Hang Tag Design
nga yafimridha
Imazhi i sendit të portofolit
CRISON | Packaging Design
nga juliennecam
Imazhi i sendit të portofolit
Packaging Design - Faedah
nga bebbytang
Imazhi i sendit të portofolit
Headphone Box Packaging Design
nga Med7008
Imazhi i sendit të portofolit
Wine | Kaiser
nga angellopez1
Imazhi i sendit të portofolit
Premium Coffee | Package Design
nga vctrprd
Imazhi i sendit të portofolit
Lush Rush | Beer Can Design
nga EdgarxTrejo
Imazhi i sendit të portofolit
Organic Tea | Package Design
nga kjdhaneesh
Imazhi i sendit të portofolit
Candle and Essential Oils Design
nga marianafreigeiro
Imazhi i sendit të portofolit
Eurasian | Elegant Logo Design
nga DreamyArt
Imazhi i sendit të portofolit
Clay Mask | Package Design
nga cutterman
Imazhi i sendit të portofolit
Board Game Packaging Design
nga irataliki

Artikujt e lidhur

Mësoni gjithçka rreth package design
Posteri i Artikullit Kryesor
Why your product needs great packaging
The packaging design you use tells a story about your product. Find out how to grab consumers' attention with amazing graphic design
5 min lexim
5 min lexim
Imazhi i Artikullit
Why your product's packaging is important
5 min lexim
Imazhi i Artikullit
What does a visual designer do?
5 min lexim
Imazhi i Artikullit
How to build a brand guide
9 min lexim
Imazhi i Artikullit
Why your product's packaging is important
Imazhi i Artikullit
What does a visual designer do?
Imazhi i Artikullit
How to build a brand guide

Fito para duke punuar freelance

Projektet më të fundit package design
Need a new brand identity for a Jewelry Store Minimalista // Modern
$30 – 250 USD
Postuar 3 days ago
Hola! busco mejorar la marca actual de esta Joyeria, se busca cambiar el nombre a ¨AMORTE¨ Esta joyeria tiene mas de 5 años han pasado por una transformación y modernización últimamente y ahora están dispuestas a continuar, quieren un cambio en su imagen para marcar esa nueva etapa de crecimiento. Se localizan en Mexico hacen parte de su joyeria a mano y lo demás es importado, su nueva etapa consiste en nuevos productos de mucha mejor calidad, manejan materiales como Oro, Plata, Titanio, Acero quirúrgico. Solo quieren ofrecer la mejor calidad y servicio a todos sus clientes. La marca actual: https://www.instagram.com/amortentiaccs/ Pagina Web: https://amortentia-accs.myshopify.com Se busca mejorarla a un estilo Minimalista y moderno, tomando como referencia estos estilos y estas otras joyerías. https://www.behance.net/gallery/114924081/JUFF-online-jewelry-store-website-concept https://www.behance.net/gallery/114105289/PRESENTATION-SITE-CONCEPT-eastJewerly https://www.behance.net/gallery/116477909/logotip-Dafna-Jewerly-dlja-brenda-juvelirnyh-ukrashenij https://www.behance.net/gallery/117989629/Fleur-Jewellery?tracking_source=search_projects_recommended%7Cjewelry%20packaging Referencias para el packaging https://www.behance.net/gallery/113214825/Access79-Branding-Packaging?tracking_source=search_projects_recommended%7Cjewelry%20packaging Como productos finales necesito: -Variaciones de aplicaciones de la marca, Logotipo, Imagotipo, icono (Adjunto fotografías y ejemplos ¨KIT LOGO¨) -Seleccion de tipografías para la marca. -Paleta de color seleccionada con códigos de color o pantone. -Una propuesta de packaging para las joyas. Puntos importantes. -Nuevo nombre ¨AMORTE´ adjunto tipografías que nos encantaría ver -Debe parecer elegante/Chic/Boho -Conservar una paleta de colores similar a la original o tomar en cuenta las nuevas referencias.
Graphic Design Logo Design Illustrator Branding Package Design Graphic Design Logo Design
+3 më shumë
çmim fiks
56 oferta
0,0
Shiko më shumë
Logo Freelancer
Albania / Shqip
Ndihma & Mbështetja
Profesionist Freelancer
Kategoritë
Projekte
Konkurse
Profesionistë Freelancer
Sipërmarrje
Programi Freelancer i Zgjedhur
Administrimi i Projektit
Punë Lokale
Foto në Çdovend
Ekspozitë
API për Zhvilluesit
Verifikohuni
Rreth
Rreth nesh
Si Funksionon
Siguria
Investitori
Harta e sajtit
Kuotime
Lajme
Kushtet
Rregullorja e Privatësisë
Kushtet e Përdorimit
Rregullorja e Privatësisë
Kodi i Sjelljes
Tarifat dhe Çmimet
Aplikacione
Logja e Apple App Store
Logo Google Play
Kopjimi në tabelë dështoi,Ju lutem rifreskoni këtë faqe për të ndryshuar lejen tuaj.
U kopjua në tabelë
Përdorues të Regjistruar Numri i Punëve të Postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2021 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection