Find Jobs
Hire Freelancers
Chat with Ava - Your AI Business Consultant
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes
Something went wrong while sending the conversation to your email. Please try again later.
You can only save your conversation once per hour. Please try again later.
Your conversation is too short. Keep chatting with Ava to enable saving.

Punëso ekspert
Adobe Photoshop Experts
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Adobe Photoshop Expert më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon
Ikona e aftësisë

Çfarë është Adobe Photoshop?

Adobe Photoshop is the industry standard for raster-based image tampering. Logo design, typography and other finer work is generally done in vector-based programs like Adobe Illustrator, whereas Photoshop is (as the name insists) the king of photo work. Sometimes this can mean retouching your happy snaps to make them look professional. Other times it could mean seamlessly compositing bits from a bunch of different images into an all new collage image. Honestly, a decent Photoshop user with enough time can fix any blemish, bend any unpleasant reality or graft any weird thing onto your shoulders they want. Its digital magic.
Ikona e përshkrimit të aftësisë

Punësoni an Adobe Photoshop Expert

At Freelancer.com, you can find Adobe Photoshop Experts to craft stunning logos, captivating websites and manipulate images for any project. Our wide variety of professionals have expertise from creating movie posters and digital art to subverting visuals, allowing you to fulfill all your digital needs!

Punëso Adobe Photoshop Experts

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
theDesignerz
Adobe Photoshop Expert
$25 për orë
4,9 (6218 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Dezine Geek
Adobe Photoshop Expert
$25 për orë
4,9 (5679 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Md Delowar H.
Adobe Photoshop Expert
$10 për orë
5,0 (4514 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Gaurav C.
Adobe Photoshop Expert
$40 për orë
4,9 (4172 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
ExpertART
Adobe Photoshop Expert
$20 për orë
4,9 (3153 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg
Dream Dezine
Adobe Photoshop Expert
$25 për orë
4,9 (3065 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
SATNAM WEBTECH
Adobe Photoshop Expert
$5 për orë
4,8 (2689 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Arif Mahmud
Adobe Photoshop Expert
$10 për orë
5,0 (2432 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Adobe Photoshop Experts
Klientët vlerësojnë Adobe Photoshop Experts
4.9 nga 5
from 149 747 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Adobe Photoshop Expert

Using Adobe Photoshop is one of the best ways to do edit images, create logos, and design websites. The graphics editor is developed and published by Adobe and available for Windows and Mac.
Photoshop is almost an essential tool that can help you take hours of frustration out of web design and photo editing.
Features of Adobe Photoshop include:
Edit and compose raster images in multiple layers
Supports masks
Several colour models
Vast graphic file formats
Photoshop experts can create beautiful images for business or personal use and can also enhance and edit images as required.
Photoshop allows knowledgeable users to make a picture in a specific way, whether you want to blur the image, enhance it, edit it, crop it — anything is possible with Adobe Photoshop.
Often it can be a small element of an image that needs to be modified, whether you need your managing directors profile photo to be enhanced or some red eye removed from an image for your annual report, Photoshop can do all of this in the click of a button.
There are plenty of businesses that use Photoshop to enhance their branding and marketing. Photoshop can be utilized for a range of reasons within the workplace including:
Strengthening social media posts
Creating images for eMarketing campaigns
Creating images for website
Creating or enhancing the look and feel of corporate documents
Letterhead and business card creation
Creating advertisements
Developing your standard business font
Preparing marketing documents
Rather than wasting time looking for the perfect image to put on your website or logo, a freelance Photoshop specialist can create the exact look and feel you are seeking in a very short turnaround time.
Benefits of engaging a freelance Photoshop specialist include:
Access to an individual who is talented and knowledgeable with the Adobe design suite
Affordable, hourly freelancer rates - from as little as $5 per hour
Remote availability
Available to work when required at any hour
No need to pay overheads or employee benefits for a freelancer
Access to a world of talented individuals with experience in a range of industries and elements of the Adobe Photoshop program
ACE certified by Adobe
Save time and get your edits and Photoshop tasks done quickly and efficiently by engaging the services of a professional freelancer for your next creative task.

How much does Photoshop cost?

Assuming you're asking about Adobe Photoshop, the software current starts at $24.99/mo as part of the Creative Cloud. However, Photoshop has been bundled with other Adobe products in the past so the actual cost will depend on what else you're getting with it. For example, a few years ago you could get Photoshop along with Lightroom and Illustrator for $19.99/mo as part of what was then called the Adobe Creative Suite.

What is Adobe Photoshop used for?

Adobe Photoshop is used for a variety of purposes, from photo editing to website design. It's a widely used program because it offers a lot of flexibility and control for users. For example, with photo editing, Adobe Photoshop allows people to adjust colors, remove blemishes, enhance lighting, and more. With website design, Photoshop can be used to create or modify graphics, logos, and other elements. Overall, it's an incredibly versatile program that has a wide range of applications.

How much do Adobe Photoshop experts cost?

Adobe Photoshop experts typically charge by the hour, and their rates can vary depending on their level of expertise and experience. Generally speaking, more experienced professionals will charge more for their services than those who are just starting out. If you're looking for a freelance Adobe Photoshop expert, be sure to shop around and get quotes from several different professionals before making a decision. Keep in mind that you should always ask for references and samples of the work they've done in the past to ensure you're making a wise investment.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Adobe Photoshop Expert

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Adobe Photoshop Expert të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Adobe Photoshop
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
72.7M
72.7M
Përdorues të regjistruar
23.7M
23.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Advertisement Design Video Services Haiku Deck Music Transcription A/V Engineering Post-Production 2D Animation Explainer Video Keynote Video Broadcasting Vectorworks 2D Game Art Neo4j Icon Design RWD Label Design After Effects Animated Video Development Motion Graphics AutoCAD Architecture Adobe Fireworks
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.