Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Agile Development Experts
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Agile Development Expert më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Agile Development Experts

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg SYNET
Agile Development Expert
$20 për orë
4,7 (4128 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Narola Infotech
Agile Development Expert
$18 për orë
4,5 (1889 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Eclick Softwares
Agile Development Expert
$20 për orë
4,9 (1362 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Yasir T.
Agile Development Expert
$12 për orë
4,9 (868 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-two.svg Sadia A.
Agile Development Expert
$30 për orë
4,9 (750 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Shanti Infotech
Agile Development Expert
$25 për orë
4,9 (607 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgannual-level-four.svg Kishan Lal Y.
Agile Development Expert
$25 për orë
4,8 (583 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-three.svg ElanGroup, Ltd.
Agile Development Expert
$25 për orë
5,0 (539 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Agile Development Experts
Klientët vlerësojnë Agile Development Experts
4.83 nga 5
from 31 016 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Agile Development Expert

Agile software development is a set of principles traditionally followed for software installation. Agility refers to working quickly and easily, both traits that programmers look for in any type of CMS or framework applied in the development of projects. Agile’s principles are based on a system in which requirements and solutions evolve in production through a combination of collaboration, self-organizing, and cross-functional teams. It is the mindset that interactions and individuals are at the forefront of the creative process, rather than the tools and processes.
Are you looking for a developer to assist in building an app or software? Why not hire an expert from Freelancer.com? Freelancer.com offers a platform of thousands of experts that can assist you with your basic development needs including:
Web development
Software development
Android app development
iPhone development
Wordpress & Magento development
Hiring an Agile Expert could just be your key differentiator for your latest project. Agile experts follow a twelve principle list, including satisfying the customer through ‘early and continuous delivery of valuable software.’  Agility is a customer service minded approach to programming, developing, and providing a final product. Within the confines of the workplace, part of those twelve principles is built around how team work together to create the best possible project outcome.
It is reassuring to put a project in the hands of those that are focused on quality, cooperation, and inclusion of the client within the development process. These developers continue to strive for excellence in every single project that is completed. Customers that enlist in the help of an individual with the Agile way of thinking will find that their input is always taken into consideration above all else.
If you’re looking for a solution for your Agile development needs or if you are looking to trial a freelancer to see if they provide the levels of expertise you are looking for, using a platform such as Freelancer.com is a fantastic option.
Simply log onto the Freelancer.com website and search through a bank of talented freelancers who are willing and able to provide their services to you for your project. Visit Freelancer.com today to post your next software development project and find an expert in Agile software development.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Agile Development Expert

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Agile Development Expert të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Agile Development
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.9M
66.9M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Jamstack Digital Signal Processing SDW N17 Service Qualification DEMAT PlayFab Informatica Powercenter ETL ARKit Typescript Unbounce HP-UX Binary Search Backbase Sketch Test Automation vBulletin Wireguard Oracle OBIA Cloud Procurement Facebook Product Catalog Puck.js
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.