Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
x86/x64 Assembler Experts
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso x86/x64 Assembler Expert më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso x86/x64 Assembler Experts

Avatariannual-level-three.svg Mykhailo K.
x86/x64 Assembler Expert
$30 për orë
5,0 (381 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Microlent Systems
x86/x64 Assembler Expert
$75 për orë
4,9 (351 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-four.svg Aqeel A.
x86/x64 Assembler Expert
$50 për orë
4,8 (331 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg Live Experts ®
x86/x64 Assembler Expert
$50 për orë
4,9 (322 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-two.svg Codes Inc ™
x86/x64 Assembler Expert
$25 për orë
4,9 (317 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-two.svg Miguel Angel R.
x86/x64 Assembler Expert
$30 për orë
5,0 (315 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Omar Faruk
x86/x64 Assembler Expert
$60 për orë
4,8 (244 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg Rafey S.
x86/x64 Assembler Expert
$25 për orë
4,8 (235 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë x86/x64 Assembler Experts
Klientët vlerësojnë x86/x64 Assembler Experts
4.79 nga 5
from 7 519 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë x86/x64 Assembler Expert

An Assembler Program develops object code through combined translations of syntax and mnemonics. Programs written in assembly language are normally made of directions, which are little assignments that the PC affects while running the program.
In the event you need a program or project performed in assembly language and require help to understand the language, you should look into hiring an assembler expert. An assembler expert is a computer developer or programmer who has years of experience in working with assembly language. They are professionals who have deep knowledge of language and can provide comprehensive or functional applications with it. He or she must have gone through intensive training and hold relevant certifications on assembly language courses. These include:
Certifications in assembly language courses
Certifications in Computer Programming terminologies
Proof of significant experience in programming
All the required capabilities or certification recorded above are extremely important in figuring out whether you would work with the right programmer.
There are various stages on the web that can be utilized to scan for the right assembly language programmer for your project however freelancer.com still stands as the best. You can choose to pick your programmer from the rundown of accessible specialists in light of reviews and certifications. Without experiencing the anxiety of survey distinctive profiles, you can also post the subtle elements of your project, then kick back and review specialist bids. Freelancer.com gives the best stage since you have the chance to contract one out of numerous programmers that meets your budget and terms of the project.
Hiring a freelance assembler expert via Freelancer offers a wide range of benefits to employers and can often be a lower rate than traditional experts who are employed on a full time basis.
If you’re looking for a solution for your assembler needs or if you are looking to trial a freelancer to see if they provide the levels of expertise you are looking for, using a platform such as Freelancer.com is a fantastic option.
Simply log onto the Freelancer.com website and search through a bank of talented freelancers who are willing and able to provide their services to you for your project.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një x86/x64 Assembler Expert

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një x86/x64 Assembler Expert të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e x86/x64 Assembler
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.9M
66.9M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Hugo Kubernetes VtrunkD Data Integration Twilio Biztalk Cloud Computing Google App Engine C# Programming Kajabi Big Data P2P Network Razor Template Engine Espruino Spring Data TestStand Xamarin HFT Amazon Web Services Hubspot
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.