Find Jobs
Hire Freelancers
Chat with Ava - Your AI Business Consultant
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Blog Installation Experts
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Blog Installation Expert më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Blog Installation Experts

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
colorgraphicz
Blog Installation Expert
$10 për orë
4,8 (5271 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
SYNET
Blog Installation Expert
$66 për orë
4,7 (4143 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Gaurav C.
Blog Installation Expert
$40 për orë
4,9 (4079 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg
Happymarli
Blog Installation Expert
$15 për orë
4,9 (3062 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg
SERVEROK SOFTWARE
Blog Installation Expert
$40 për orë
5,0 (2264 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svg
Smartinfosys
Blog Installation Expert
$21 për orë
4,8 (2061 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
DigitalArcanum
Blog Installation Expert
$25 për orë
4,9 (1964 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svg
Deepak K.
Blog Installation Expert
$15 për orë
4,9 (1807 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Blog Installation Experts
Klientët vlerësojnë Blog Installation Experts
4.85 nga 5
from 169 936 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Blog Installation Expert

Blogging is considered one of the fastest ways to market your products and services and gain brand recognition. If you are offering any type of product or service and if you have not set up your blog yet, you could be losing a significant amount of business to your competition.
Today, there are several types of blogging platforms that have completely user-friendly instructions on how to set up your blog yourself. When you read the instructions, it all sounds super easy – “A few clicks and you’re done”!
However, when you attempt to do it, you will find that it’s not as easy as it seems. You may be able to install the blog with a few clicks but that will only be the bare bones site. You have a lot of things to do before you can consider your blog ready for your readers.
What nobody really tells you is that there is a pretty large learning curve when it comes to installing a blog. After you’ve finally finished installing your blog, you have to create content and graphics to populate your blog.
You also have to look into social media to interact with your readers. All of this can take days, weeks and even months before you even gain some traction with your blog.
A far better alternative is to go to Freelancer.com and hire a blog install expert who will take care of the technicalities for you so that it frees up your time to attend to other aspects of your business.
Here are just some of the things a blog install expert will do for you:
Help you choose the right theme for your niche
Configure your blog settings in the cpanel of your hosting company
Install the blog and activate it
Configure all the settings  including the layout, navigation menu, posts, pages, header, footer and sidebars
Upload and activate plugins and other add-ons that may be necessary depending on your specific requirements
Configure your payment gateway so you can accept payments from your customers
At Freelancer.com you will find plenty of blog install experts who will set up your blog for you in no time at all. Because they have done this hundreds of times before, it is neither difficult nor time-consuming for them so they are often prepared to take on blog install jobs at highly discounted rates.   
Why struggle for days and weeks when you can get your blog installed in a couple of days and at a reasonable price too by hiring a blog install professional at Freelancer.com. You can put all of that time saved to better use creating content and focusing on other aspects of your business.
Ready to get your project off the ground? Create an account with Freelancer.com, post up your project and select a blog install expert today.  
 
 
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Blog Installation Expert

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Blog Installation Expert të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Blog Install
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.8M
71.8M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

DOM TYPO3 Regression Testing Informatica MDM Programming SAP Transformation Financial Software Development Facebook Development Erlang Draw.io IIS Windchill PLM XenForo Discord API Microsoft Exchange VoIP Web Application ASP.NET MVC Data Warehousing Mobile App Testing
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.