Find Jobs
Hire Freelancers
Chat with Ava - Your AI Business Consultant
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes
Something went wrong while sending the conversation to your email. Please try again later.
You can only save your conversation once per hour. Please try again later.
Your conversation is too short. Keep chatting with Ava to enable saving.

Punëso ekspert
Business Card Designers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Business Card Designer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon
Ikona e aftësisë

Çfarë është Business Cards?

A business card designer helps create business cards to promote your company directly to key industry influencers and business contacts. A great designed business card can effectively substantiate your brand promise or marketing message.
Ikona e përshkrimit të aftësisë

Punësoni a Business Card Designer

Discover skilled Business Card Designers on Freelancer.com and get an eye-catching, professional card to set yourself apart. Whether you're looking for contemporary designs or traditional paper types, our wide range of designers will help bring your vision to life. Unleash the best of your brand and experience the quality, versatility and value only found on Freelancer.com!

Punëso Business Card Designers

Avatariverified.svg
Attari Bros
Business Card Designer
$25 për orë
4,8 (6705 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
theDesignerz
Business Card Designer
$25 për orë
4,9 (6214 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Seabit Media
Business Card Designer
$30 për orë
4,9 (6204 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Dezine Geek
Business Card Designer
$25 për orë
4,9 (5678 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
colorgraphicz
Business Card Designer
$10 për orë
4,8 (5287 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Djdesign
Business Card Designer
$15 për orë
4,9 (5275 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Md Delowar H.
Business Card Designer
$10 për orë
5,0 (4502 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Gaurav C.
Business Card Designer
$40 për orë
4,9 (4157 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Business Card Designers
Klientët vlerësojnë Business Card Designers
4.9 nga 5
from 443 313 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Business Card Designer

Making an initial impression is vital in any business context. As the saying goes ‘first impressions last’. There’s no better time to advance the prospects of your business than during that preliminary interaction.  
Oddly enough, one of the most influential components of an early engagement boils down to the exchange of small printed cards with your contact details on it. A business card is a tremendously important takeaway from a business discussion or chance meeting. As such, it is paramount that business cards not only have accurate information, they need to be memorable and of premium quality.
Your business card may be the most important device in your sales toolkit. Providing an opportunity to promote your company directly to key industry influencers and business contacts, a quality business card can substantiate your brand promise or marketing message subtly but effectively.  
What better way to encourage reconnection or ongoing business?
There is a diversity of business card types and manufacturing approaches. Cards exist for business or personal use, for networking, appointment setting, reminders, sampling and a variety of alternative purposes. They may be assembled using techniques such as glossy laminated designs, laser cutting, foil printing, embossing and spot UV printing to deliver a premium quality output.  
Almost limitless design flexibility exists. Business cards can be a variety of sizes and shapes, colors, textures, and construction. A key consideration of any design is the careful selection of paper stock to ensure a premium quality finish.
If you are in the market for a new business card and seeking a unique, modern design that effectively showcases your company, then Freelancer.com is the place for you. Either post a project or a contest and watch your inbox fill up with top designers all over the world who want to help with your design needs. Freelancer.com is home to tens of thousands of designers with expertise in business card design and production. By running a design contest, you can engage hundreds of freelancers to provide you with a range of creative design options for your new business cards.
The process is simple. Post your project at Freelancer.com by providing a project brief. Within minutes, interested freelancers will then bid and provide a proposal for consideration. You choose the Freelancer that best matches the skill set you are looking for. Alternatively, you can browse the freelancer directory, and hire a specific freelancer directly from their profile. 
Freelancer design contests are another fantastic way to canvas a variety of design options and are often superior to instructing an individual or single organization to respond to a brief.  
The best part? Posting a project is free! With over 19 million users, you're bound to find someone who can assist you with the creation of a unique business card. Set up milestone payments to track the progress of your chosen freelancer and only release the payment when you have a design that works for your business. With Freelancer finding the right person for the job doesn't have to be stressful or a hassle. Get started today with just a couple of clicks! 
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Business Card Designer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Business Card Designer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Business Cards
Dizajn Grafik.
Zbulo më shumë
Dizajn Grafik.
$50 USD për 12 ditë.
Dizajni i kopertinës.
Zbulo më shumë
Dizajni i kopertinës.
$100 USD për 7 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$250 USD për 15 ditë.
Dizajni i etiketave.
Zbulo më shumë
Dizajni i etiketave.
$80 USD për 4 ditë.
Dizajn Etikete.
Zbulo më shumë
Dizajn Etikete.
$200 USD për 10 ditë.
Dizajni i bluzave.
Zbulo më shumë
Dizajni i bluzave.
$50 USD për 24 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$60 USD për 7 ditë.
Dizajni i librit elektronik.
Zbulo më shumë
Dizajni i librit elektronik.
50 dollarë USD në 3 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
72.6M
72.6M
Përdorues të regjistruar
23.6M
23.6M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

V-Ray Design SmartDraw GIF Animation Autodesk Civil 3D WordPress Design Image Processing Adobe Lightroom Video Editing Social Media Post Design Game Trailer Logo Animation Video Post-editing Costume Design Banner Design Vector Tracing Presentations Mentimeter Packaging Design Whiteboard Animation
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.