Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Civil Engineers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Civil Engineer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Civil Engineers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Rakibul H.
Civil Engineer
$20 për orë
4,9 (1778 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg George M.
Civil Engineer
$25 për orë
4,8 (1442 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-four.svg ICAD Animations
Civil Engineer
$40 për orë
4,9 (933 punë)
Shihni Profilin
Avatari Urban Web Technologies
Civil Engineer
$15 për orë
4,9 (905 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg Sandeep C.
Civil Engineer
₹40 për orë
4,9 (883 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Mohsen E.
Civil Engineer
$20 për orë
5,0 (852 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg Arslan A.
Civil Engineer
$25 për orë
5,0 (784 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-two.svg Lucy M.
Civil Engineer
$12 për orë
4,8 (770 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Civil Engineers
Klientët vlerësojnë Civil Engineers
4.83 nga 5
from 39 927 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Civil Engineer

Civil engineering a broad and expansive professional engineering discipline which is focused on designing, creating and maintaining the infrastructures all around us that bridge the connection between the human experience and the natural world just outside our perspective. Some typical civil engineering projects could be the construction of roadways, canals, bridges, culverts, dams. Civil engineering has a longstanding history in both the private and public sectors. It is practised by individuals, organizations, firms, projects may be sponsored by local, state, national or international governments, the military; the sky is really the limit when it comes to civil engineering projects. A very multidisciplinary focus in most cases, civil engineers are highly skilled at navigating the complexity and nuance of the technical requirements of their projects while also knowing how to work with the human systems and interfaces that are largely at the center of funding and administering these projects. Civil engineering is ever expanding and as humanity takes greater control of the world around itself, there is an ever expanding need for qualified and efficient civil engineering experts. If you have an idea that you would like to see your community take on, maybe you need to track down top civil engineering talent, if this sounds like you, maybe it is time you checked out the absolute leading international platform for accessing some of the most highly qualified civil engineering expert in the world!
Enter Freelancer.com. No matter what kind of professional services or skills you require to advance your business, Freelancer.com is the perfect platform for connecting employers with the best talent from around the world. Just imagine being able to connect with a bank of expert civil engineers, to offer not just one, but a plethora of competing viewpoints on how to address your engineering-based dilemma. It's YOUR choice; and being able to choose the right talent could make all the difference in the world! 
What Can A Civil Engineering Expert Help You With?
Civil engineering papersCivil engineering researchCivil engineering drawingsCivil engineering reportsCivil engineering graduation projectsCivil engineering academic planningCivil engineering blog writingCivil engineering article submissionCivil engineering AutoCAD drawingsCivil engineering thesis PhD
Civil Engineering is complex but finding a civil engineering expert doesn’t have to be! So, how do you get started? It's as easy as 1-2-3. Simply log in, and post a project (with a detailed description of the work to be done) and sit-back and watch the bids flow in, within minutes. If you are ready to connect with top international human capital in the field of civil engineering, you need to check out Freelancer.com! Master land, sea, air and land, use Freelancer.com to find your perfect civil engineering expert today!
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Civil Engineer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Civil Engineer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Civil Engineering
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.8M
66.8M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Schematic Review 802.11 Cellular Modules Zigbee Medical Engineering Mining Engineering Anritsu Certified Finite Element Analysis Power Redesign Bare Metal Statistical Analysis Thermal Analysis Aeronautical Engineering Energy Modelling Quantum Wireless Certification (CSA, FCC, IEC, FAA, IEEE, CE, Atex) Microcontroller Power Converters Accelerator Physics Broadcast Engineering
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.