Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
undefined Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Copy Typers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Copy Typer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon
Ikona e aftësisë

Çfarë është Copy Typing?

Copy typing is typing documents, letters, or other materials based on a draft copy. The copy typist verifies spelling and format, as well as editing grammar and syntax.
Ikona e përshkrimit të aftësisë

Punësoni a Copy Typer

Në freelancer.com ju mund të punësoni a Copy Typer për të punuar në të gjitha llojet e punëve Copy Typing. Nuk ka rëndësi sa është buxheti juaj, ne kemi freelancer-in e duhur për punën tuaj Copy Typing.

Punëso Copy Typers

Avatariverified.svg Elite Information Tech
Copy Typer
$20 për orë
4,9 (6140 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg eTranslators
Copy Typer
$25 për orë
4,9 (3072 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Worldtranslator
Copy Typer
$30 për orë
4,9 (2618 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg Sahil K.
Copy Typer
$20 për orë
4,9 (2416 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgannual-level-three.svg Arif Mahmud
Copy Typer
$10 për orë
5,0 (2263 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Emdyarts
Copy Typer
₹25 për orë
4,9 (2056 punë)
Shihni Profilin
Avatari Experienced Researcher
Copy Typer
$15 për orë
4,8 (1950 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg BRD Global Translations
Copy Typer
$30 për orë
4,9 (1875 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Copy Typers
Klientët vlerësojnë Copy Typers
4.87 nga 5
nga 278864 vlerësime

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Copy Typing
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$10 USD për 1 ditë.
Redaktim.
Zbulo më shumë
Redaktim.
$50 USD për 1 ditë.
Artikull.
Zbulo më shumë
Artikull.
$26 USD për 1 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$27 USD për 7 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$20 USD për 5 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$350 USD për 7 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$350 USD për 5 ditë.
Shkrimi.
Zbulo më shumë
Shkrimi.
$300 USD për 5 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
64.3M
64.3M
Përdorues të regjistruar
22.3M
22.3M
Punë të postuara

Si të punësoni një freelancer të mirë Copy Typer

If your business is growing faster than you can keep up with or business has suddenly entered an unexpected expansion phase you could benefit from the skills of a virtual assistant, particularly if your industry requires the skills of someone who can offer a copy typing service.
A copy typing professional takes handwritten notes and types them into a readable and workable document. Copy typists are mainly used in the medical and legal industries where pages of research and case notes often have to be transcribed for use in court or scientific research.
A copy typist is somebody with exceptional secretarial skills who works remotely; they  are not based in your office which means that you can allocate them tasks such as copy typing or transcription as and when you have the need.
Your business will reap many benefits if you hire a freelance copy typer and if you have any administration needs to be fulfilled you'll wonder why you didn't do use this service sooner!
A copy typing specialist is employed by you as and when you require their services. Whether you have one or 100 documents that require the skills of somebody who offers a transcription service a virtual assistant will be able to offer a copy-typing service to complete the work but you will not pay ongoing wages once this work is complete.
By hiring a virtual PA who specialises in copy typing through Freelancer.com, you have the flexibility to respond to demand from your business rather than hiring a permanent employee and running the risk of paying wages if the workload is low.
As a virtual assistant works remotely, often from their home, you don't have to pay for a desk, computer or any of the other costs involved in enlisting a permanent employee. An added bonus is that copy typists are available are very affordable hourly rates, allowing your to get your business organised without blowing your administration budget.
Someone who offers a remote typing service will quote based on the initial job specification so you won't be surprised with any hidden costs once the work is completed. This will allow you to stick to a budget to get specific copy-typing or transcription tasks completed.
There are thousands of virtual assistants on Freelancer.com who can provide you with a dedicated copy typing and transcription service as and when you have a requirement. Each virtual assistant has their experience documented so you can choose someone with skills specific to your industry. 
Copy typing is a skill where experience leads to proficiency so to hire someone with specific copy typing skills will be much more beneficial than asking your receptionist or administrator to carry out the task as a virtual assistant will complete the job faster and with much more accuracy saving you time and money in the long run.
View the extensive range of copy typers available through Freelancer.com. Hire one or multiple copywriters specialising in copy typing depending on the needs of your business.  
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Copy Typer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Copy Typer të shkëlqyer tani

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Copy Editing Abstract Content Creation Poetry Investigative Journalism Environmental Science Podcast Writing Content Development Screenwriting LinkedIn Profile Headlines Writing Reviews Medical Research Technical Documentation Catch Phrases Test Plan Writing Business Writing Script Writing Fiction
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.