Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
CubeCart Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso CubeCart Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso CubeCart Developers

Avataripreferred-freelancer-v2.svg
Murat K.
CubeCart Developer
$45 për orë
5,0 (1690 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg
RS Software
CubeCart Developer
$30 për orë
4,7 (1622 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Russell J.
CubeCart Developer
$50 për orë
5,0 (943 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Emizen Tech Pvt. Ltd.
CubeCart Developer
$25 për orë
4,9 (877 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Md Abu Sayeed A.
CubeCart Developer
$25 për orë
4,8 (756 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Eelance W.
CubeCart Developer
$15 për orë
5,0 (582 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Nguyen T.
CubeCart Developer
$30 për orë
5,0 (497 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg
DINOTECH SOFTWARE. SOL.
CubeCart Developer
$20 për orë
4,8 (489 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë CubeCart Developers
Klientët vlerësojnë CubeCart Developers
4.79 nga 5
from 9 935 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë CubeCart Developer

Do you have a product or products that you need to market online or are you seeking an innovative eCommerce solution for your client?  Look no further than CubeCart.
What is CubeCart exactly?
When you have a product that needs to reach millions, you want an eCommerce platform that works simply and globally.  CubeCart does just that. In addition, it is a free open source platform too! Engineered to provide you with the tools to market your digital or real physical products to the public, CubeCart makes online sales a breeze.
With unlimited customer access, unlimited order processing, unlimited product loading and unlimited categories, you can be assured you will get your product or products out to the world in no time.
However, as it is with most of the open source software out on the market, it takes some getting used to and when you are running a business, no matter if you are mostly virtual, you need to know that the system you are selling your product through runs in a streamlined manner.
How Can a CubeCart Developer Help Your Business?
When it comes to setting up your CubeCart software to best serve your product range, you want to be confident that all will be running smoothly and the software will maximize your products to the best it can. A CubeCart Developer will not only do this but also handle areas like:
Downloading the software onto your server and in addition making sure you have sufficient operation space to accommodate the program
Installing the software in such a way that it migrates with any other software or platform you have running currently
Loading your company or business information for contact purposes (CubeCart has a facility to add a ‘Contact Us” form)
Ensuring the report and statistics system works properly so you can track and monitor your sales progress
Loading your categories, if required, and all your products, including images, graphics and “about” information
Loading the Store Administrators, giving permission and range of permissions as you so allow
Loading Gift Certificates, coupons and voucher templates, if you wish this to be added
Setting up the quote facility and migrating a shipping arm so that your new customers have ease of use and delivery
Ensuring the checkout facility works and in addition setting up the credit card/payment mechanism
Setting up your currency and country support management
If you’re looking for a solution for your CubCeart development needs or if you are looking to trial a freelancer to see if they provide the levels of expertise you are looking for, using a platform such as Freelancer.com is a fantastic option.
Freelancer.com can be your one-stop platform for your next CubeCart expert. With just a click away, you will be reaping the benefits and will know that with their secure, easy payment method, your online shopping business can be just a few days away from live!
Simply log onto the Freelancer.com website and search through a bank of talented freelancers who are willing and able to provide their services to you for your project.


 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një CubeCart Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një CubeCart Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e CubeCart
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.7M
71.7M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

TaoBao API MyBB Blog Install Analytics PostgreSQL POP / POP3 CocoaPods Adobe Experience Manager FreeSwitch Debugging Social Networking NoSQL Ionic React All-Source Analysis Desktop Application AMQP Alexa Modification Google Firebase Distributed Systems A+ Certified Professional
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.