Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Django Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Django Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Django Developers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Ivan V.
Django Developer
$32 për orë
4,9 (3510 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Narola Infotech
Django Developer
$15 për orë
4,6 (1981 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
DigitalArcanum
Django Developer
$25 për orë
4,9 (1963 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Pinky D.
Django Developer
$15 për orë
4,9 (1461 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgmonthly-level-four.svg
Minh P.
Django Developer
$25 për orë
5,0 (1421 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Chandrasekhar G.
Django Developer
₹50 për orë
5,0 (1399 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Pixtual Graphics
Django Developer
₹25 për orë
4,7 (1337 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Rajesh S.
Django Developer
₹60 për orë
4,9 (1285 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Django Developers
Klientët vlerësojnë Django Developers
4.84 nga 5
from 88 038 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Django Developer

In today’s age, application development has become a major industry in the bigger IT sector. Apps are everywhere - whether it’s a mobile app on your phone, a web app in your browser or an offline app on your laptop - application development has become its own form of software engineering and is a highly sought-after skill in the modern business era. However, coding applications aren't as easy as it’s made out to be given how many successful applications are available to the end user nowadays. This is where Django comes in - it’s an open-source, freely available high-level Python Web framework that encourages rapid development and clean, pragmatic design. It’s been built by experienced developers in a variety of fields and aims to take care of much of the hassle of web development. This way the developer can focus on writing the app itself without needing to reinvent the wheel.
The idea behind Django is to get a developer from concept to working prototype in as little time as possible, which is the perfect job description for a freelancer. If you have a great web application idea and want to get a working proof of concept out but aren’t a developer yourself, then you should be looking into booking a Django Developer for your next project. Given the nature of the platform, you can be assured that your project will have working iterations out faster than on any other platform. However, finding an available Django Developer can be rather tricky, which is where Freelancer.com comes in. Connecting you with over 19 million freelancers, you’re bound to find the right Django expert for your app development needs.
Head over to our website to get started as quickly as possible. Opening your account takes no time at all, and after you’ve filled in all your details, you can get started on posting what type of Django-based project you have that you need help with. Within minutes, Django developers will be bidding to take your project and work with you - which where the hard part comes in as you’ll have to decide which Freelancer you’d like to work with on your latest app.
Of course, just picking a freelancer is not an automatic commitment. You get to hash out all the details with your bidders to ensure maximum satisfaction on both sides. Once all the details are ironed out and you’ve come to an agreement is when the commitment starts. The freelancers work on a project basis so that you may decide to avail of the in-house milestone system. This allows you to release payments to your freelancers as they complete your deliverables and make progress on your application development.
So, what are you waiting for? Head over to Freelancer.com to revolutionize the way you work and develop applications. It’s the best way to gain a competitive edge without having to go through the hurdles of traditional recruitment and can only benefit you in the long run, so give it a shot!
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Django Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Django Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Django
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.7M
71.7M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Visual Foxpro BigCommerce Netlify AWS Textract Dropbox API Software Testing Atlassian Jira Dynatrace Amazon CloudFront Adobe Illustrator Website Optimization Binance Content Management System (CMS) Drupal Litecoin Google Webmaster Tools Roadnet Microsoft Exchange Atmel Scrum
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.