Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
eBay Professionals
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso eBay Professional më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso eBay Professionals

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Fourtunedesign
eBay Professional
$18 për orë
4,9 (3422 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Arif Mahmud
eBay Professional
$15 për orë
5,0 (2418 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
DigitalArcanum
eBay Professional
$25 për orë
4,9 (1963 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Md Rakibul H.
eBay Professional
$20 për orë
4,9 (1808 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svg
Deepak K.
eBay Professional
$15 për orë
4,9 (1800 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgannual-level-three.svg
Jewel K.
eBay Professional
$7 për orë
4,9 (1762 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svg
Murat K.
eBay Professional
$45 për orë
5,0 (1690 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg
Imara Software Solutions
eBay Professional
$35 për orë
4,9 (1663 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë eBay Professionals
Klientët vlerësojnë eBay Professionals
4.85 nga 5
from 81 660 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë eBay Professional

eBay is the world's biggest online auction website, and ebay.com is a favorite on the majority of Internet browsers. Whether you are buying, selling, comparing prices, starting up or already running a small business, most Internet users are familiar with eBay.
In today's internet age it is highly possible to produce a substantial salary from a professional eBay store but it is important to note that the sales techniques and marketing strategies on eBay differ to those which are used to sell goods in a shop or even through an online store so if you are considering using eBay online to list items then you will need to enlist the services of somebody who has professional skills in eBay.com.
eBay was initially launched in 1995 (named Auction Web - the name change to eBay took place in 1997) in the San Jose living room of creator Pierre Omidyar as an online marketplace for individuals to buy and sell unwanted items within an auction bidding framework. Today, eBay is a global marketplace particularly popular in Europe, Australasia (with the most popular eBay site being eBay USA), with an estimated 162 million active users across the world; with this significant growth, what was once considered merely a treasure chest for the unusual items is now a highly competitive international market.
It is easy to underestimate the need to hire eBay experts to assist with your professional store considering its humble origins however if you are considering any business related EBay activity, ensuring your success it is vital that you hire the services of an eBay expert, profiles of which can be found on Freelancer.com
eBay is an original concept with little in the way of similar sites so a freelance eBay expert who is familiar with eBay online will be aware of and have experience in marketing techniques which are unique to the online auction marketplace, utilizing these particular skills will ensure that your eBay business stays ahead of the competition thus increasing your revenue. Bulk listing is a special skill, which is required for an eBay business to be successful, and unless you have professional knowledge and expertise in this area, it is a task that will take up an enormous amount of your time which can be much better utilized elsewhere. Hiring an expert eBay user from Freelancer.com will mean that your products are listed promptly which increases the opportunity for them to be sold and again, increasing your revenue.
If you are just beginning to dip your toe into the online auction site water, hiring a professional eBay expert will allow you to focus on other tasks while monitoring the success of your initial listings. If you achieve the success, you can continue to work with the same or a different eBay expert, but if you don't, then you are under no obligation to re-hire or consider paying for them.
Many successful businesses are run through eBay online these days and if you are considering a bulk listing of any kind or even carrying out research for your product then hiring an expert from one of the thousands available on Freelancer.com will bring success to your initiative. They will use marketing techniques, which you may not be familiar with and as freelancers, they can provide flexible hours and competitive rates to suit your timeframe and budget.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një eBay Professional

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një eBay Professional të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e eBay
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.7M
71.7M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Mailwizz Kartra Telecom Sales Life Science Sales Interactive Advertising Media Relations Digital Strategy Payroll Sales Indiegogo Mobile Sales MLM Classifieds Posting Hubspot Marketing Facebook Ads Google Adsense Aircraft Sales Klaviyo YouTube Ads Emerging Accounts Google Adwords
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.