Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
eCommerce Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso eCommerce Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso eCommerce Developers

Avatari
Dezine Geek
eCommerce Developer
$25 për orë
4,9 (5642 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
colorgraphicz
eCommerce Developer
$10 për orë
4,8 (5267 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Md Delowar H.
eCommerce Developer
$10 për orë
5,0 (4411 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg
Marjan A.
eCommerce Developer
$130 për orë
4,9 (4356 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Gaurav C.
eCommerce Developer
$40 për orë
4,9 (4069 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
flyerEXPERT
eCommerce Developer
$20 për orë
4,9 (3675 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Fourtunedesign
eCommerce Developer
$18 për orë
4,9 (3422 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Desource Translation
eCommerce Developer
$30 për orë
4,9 (3351 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë eCommerce Developers
Klientët vlerësojnë eCommerce Developers
4.84 nga 5
from 606 637 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë eCommerce Developer

While access to an e-commerce site has become easier than it was ever before, it has become important to focus on ways of increasing sales via online shopping websites. Because of amplified use of smartphones and tablets in the modern era, it is not unlikely to see online shopping carts being used more frequently now. 
Online shopping is not the only trend where the escalated increase has been observed; the situation is the same while looking at the number of emerging online business startups. A large number of companies in this domain means an overwhelming amount of competition. With the desire to surpass others in this contest, e-commerce business websites must stay well versed with latest trends.
One of the challenges that the online business websites happen to face is the difficulty in monitoring their sale statistics accurately. However, there are tools available now which make it easy to keep a watch on the rise and fall in sales and strategize the online sales campaigns accordingly. Apart from such tools, there are other ways of assessing fluctuations too. Let’s know more about the sales can be enhanced through an e-commerce site.
E-commerce Consultants
One of the best ways to get the most out of a website happens to be a consultation from an expert. The e-commerce consultants are skilled individuals who have been observing e-commerce trends for many years. Therefore, they know about the sales trends more than anyone else. The only thing to care about while hiring such experts it to make sure they are credible. The best way is to hire from a reputable site such as freelancer.com, where highly qualified consultants are there to guide newcomers all the way in building good online shopping websites.
E-commerce Developers
To boost sales, the quality and responsiveness of online shopping websites are as much important as the guidance of an expert. All the efforts can go useless if an e-commerce site doesn’t work efficiently after going live. To make flawless online shopping websites, one needs to hire an e-commerce developer proficient in coping with all the technicalities. Freelancer.com offers the services of many skilled e-commerce developers who are credible enough to handle all the messy web development tasks relating to a site.
Online Sources
The online shopping websites, carts are not easy to build; it is not just a website but a proper business requiring relentless efforts of many people in the process. Therefore, the person starting an online business must utilize all the resources that are available to him, if the goal is considerable sales and revenue. The online platforms such as Freelancer.com, offer a pool of hundreds of talented and experienced professionals to help the beginners make a website that will stand out among the competitors and generate revenue in the end.
To sum up, the platforms like Freelancer.com prove to be very precious when it comes to the selection of most appropriately skilled individuals for an online business to flourish immensely.
E-commerce business is not easy to build, and the technicalities of the process require the recruitment of skilled individuals from credible platforms like the one as freelancer.com. Freelancer.com offers assistance of such experts that will ensure that your site is a stable source of revenue.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një eCommerce Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një eCommerce Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e eCommerce
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.6M
71.6M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

REST API Server to Server Facebook API Integration OctoberCMS Cloud Monitoring HomeKit Dovecot Cloud Networking Chart.js MEAN Stack Progressive Web Apps LAMP SD-WAN Squarespace XenForo GatsbyJS Data Management AC3 Alteryx Development ALBPM
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.