Find Jobs
Hire Freelancers

Punëso ekspert
Employee Engagement Experts
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Employee Engagement Expert më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Employee Engagement Experts

Avatarimonthly-level-three.svg
Antony W.
Employee Engagement Expert
$15 për orë
4,8 (902 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Noel R.
Employee Engagement Expert
$15 për orë
4,8 (767 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Moiz H.
Employee Engagement Expert
$35 për orë
4,8 (469 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Sanjib Kumar S.
Employee Engagement Expert
₹50 për orë
4,7 (276 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
meet2amit
Employee Engagement Expert
$22 për orë
5,0 (212 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Stanley W.
Employee Engagement Expert
$20 për orë
4,9 (145 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-three.svg
Stanley K.
Employee Engagement Expert
$30 për orë
4,9 (106 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-four.svg
Shahbaz S.
Employee Engagement Expert
$50 për orë
4,9 (94 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Employee Engagement Experts
Klientët vlerësojnë Employee Engagement Experts
4.9 nga 5
from 3 268 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Employee Engagement Expert

Employee Engagement is a growing emphasis for companies and organizations in the modern environment. It involves understanding the individual needs of each employee and creating an atmosphere that allows them to work to the best of their abilities. An Employee Engagement expert uses research, digital tools and surveys to assess the emotional state of a company's workforce and can create initiatives that drive motivation, flexibility and meaningfulness in the workplace.
Depending on the scope and scale of each project, an Employee Engagement specialist may be required to conduct meetings with senior management, train existing teams on new tools or technologies, or plan team-building events that can enhance organizational culture. This specialist could work on short-term or long-term tasks, depending on the requirements of the project.
To choose the right expert for this task, it is important for you to understand the scope of work that you need completing. You should provide potential candidates with an overview of your expectations and interview them to ascertain their experience. It is also important to find out what resources they have at their disposal to complete your project. To ensure you are being fair about remuneration for this expert’s services, consider researching typical market rates for professionals in this field before making a job offer. Hourly fees within this field can range from $50-$150 depending on complexity and experience level.
Hiring a freelance Employee Engagement specialist now through Freelancer.com is the best way to get qualified experts at an affordable rate while saving time. Sign up today and start reaping the benefits of having an experienced specialist join your team!
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Employee Engagement Expert

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Employee Engagement Expert të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Employee Engagement
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
69.1M
69.1M
Përdorues të regjistruar
23.1M
23.1M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Legal Review Leadership Development Tax Compliance Financial Services Tax Game Testing Account Payables Management Equity Research Econometrics Expatriate Tax PitchBook OTRS Employment Tax Consulting Alumni Relations Annual Report Design LinkedIn Recruiting Legal Payroll Wave Accounting Customer Strategy
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.