Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
ERP Consultants
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso ERP Consultant më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon
Ikona e aftësisë

Çfarë është ERP?

An ERP (Enterprise Resource Planning) Consultant implements and supports ERP systems in companies or organizations. Using enterprise resource planning (ERP) software a consultant will help support the requirements of the company.
Ikona e përshkrimit të aftësisë

Punësoni an ERP Consultant

Find top ERP Consultants on Freelancer.com to harness the potential of your enterprise resource planning software. With a vast selection of specialists, you'll get a skilled professional to help you make the most of your system and boost ROI. From development and analytics to automation and implementation, Freelancer.com can give you the perfect solution for your business needs.

Punëso ERP Consultants

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Smartinfosys
ERP Consultant
$21 për orë
4,8 (2060 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Narola Infotech
ERP Consultant
$15 për orë
4,6 (1978 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svg
Murat K.
ERP Consultant
$45 për orë
5,0 (1689 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Pinky D.
ERP Consultant
$15 për orë
4,9 (1461 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Isaac N.
ERP Consultant
$10 për orë
4,8 (1438 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgmonthly-level-four.svg
Minh P.
ERP Consultant
$25 për orë
5,0 (1421 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-four.svg
Sreeraj V.
ERP Consultant
₹50 për orë
5,0 (1343 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Rajesh S.
ERP Consultant
₹60 për orë
4,9 (1285 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë ERP Consultants
Klientët vlerësojnë ERP Consultants
4.87 nga 5
from 51 593 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë ERP Consultant

Enterprise Resource Planning or ERP as it is often referred to, is a type of proprietary software that is used by many organizations to manage their business more efficiently. From automating a wide range of back-office functions to analyzing data automatically, all these activities are collectively integrated and conducted by ERP.
If you own or manage any type of business, however big or small, you will find ERP very beneficial for building and expanding the business. If you are looking to get all the different aspects of the business synchronized, using this software will offer you the most effective solution. From human resources to marketing and even manufacturing, every aspect of the business will be managed by this software and you will have access to everything through a single system for the ultimate in convenience and efficiency.
There is one downside however - setting up an ERP can prove to be very expensive and if you do have the software in place, managing it can be just as difficult.
For an easy software solution, the best way to get it done is to get an expert in the field to guide you and advise you moving forward. A freelance ERP expert will help you set it up and even help manage the system when necessary and is a much cheaper option compared to a full-time employee.
Freelancers who are registered on Freelancer.com are often professionals who want to put in a little extra work or have the freedom to work on their own timing. This means that you will have access to some of the top people in their field and have direct contact with them.
If you are nervous about whether or not you can trust a freelancer to do the job, worry no longer. Every freelancer is reviewed by their employer who they have worked for.
You also have the opportunity to get in touch with them personally before giving them the job. This will help you to ask them any doubts you may have and also decide whether they are on the same page as you professionally.
If you’re looking for a solution for your ERP needs or if you are looking to trial a freelancer to see if they provide the levels of expertise you are looking for, using a platform such as Freelancer.com is a fantastic option.
Simply log onto the Freelancer.com website and search through a bank of talented freelancers who are willing and able to provide their services to you for your project. Post a project on freelancer.com today.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një ERP Consultant

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një ERP Consultant të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e ERP
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.6M
71.6M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Private Equity Real Estate Tax Technology Law Crystal Reports A/R Management Health Care Management Tax Consulting Database Management Personal Income Tax Total Reward ECPay Brain Storming Investment Banking Financial Services Tax Billing Chartered Secretary Services Patents Actimize Environmental Consulting
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.