Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
GPS Experts
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso GPS Expert më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso GPS Experts

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Cloud Web Labs
GPS Expert
$30 për orë
4,9 (1317 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Emizen Tech Pvt. Ltd.
GPS Expert
$25 për orë
4,9 (877 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgannual-level-three.svg
Kanti S.
GPS Expert
$15 për orë
4,8 (286 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg
BlueGenie95
GPS Expert
$20 për orë
4,9 (283 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Harish Kumar
GPS Expert
$18 për orë
4,7 (268 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgannual-level-three.svg
Hareshkumar V.
GPS Expert
$20 për orë
4,7 (246 punë)
Shihni Profilin
Avatari
IAPPSDEVELOPERS
GPS Expert
$28 për orë
4,8 (222 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgmonthly-level-two.svg
Muhammad Zeeshan A.
GPS Expert
$60 për orë
5,0 (200 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë GPS Experts
Klientët vlerësojnë GPS Experts
4.88 nga 5
from 11 892 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë GPS Expert

GPS (Global Positioning Satellite) technology has increasingly been adopted in today’s society – even cell phones now leverage it! GPS has proven to be a wonderfully useful invention. It's been used to map individual locations and landmarks in different neighborhoods so it is easier and faster for residents as well as visitors to locate important buildings, bus stops and generally navigate around the city.
If you’re new to using a GPS or are not sure how to install one, finding an expert may be beneficial. If you need a job done that requires a very thorough understanding of how it works and how to use it, perhaps it may be better not to attempt yourself. Get an expert.
GPS experts not only know what GPS is and how it's used, but also how to make it work for you. They know the ins and outs of tracking data with it, mapping landscapes, and even how to track agricultural production. They may even know some rather surprising ways to use it!
A GPS expert's skills can be used to:
Track road traffic, freight, taxis, and monitor public transport
Assist with emergency vehicle location
Navigation programs (best-known use for GPS)
Work with UAVs (unmanned aerial vehicles) to map resources and survey land
Atmospheric monitoring, botanical specimen location, animal behavior studies and more
Covert tracking of suspects, and tracking valuable cargo
Monitor seismic activity
Keep track financial of transactions (particularly useful when dealing with millions of debit and credit purchases a day)
If you’re looking for a solution for your GPS experts needs or if you are looking to trial a freelancer to see if they provide the levels of expertise you are looking for, using a platform such as Freelancer.com is a fantastic option.
Freelancer.com makes it easy to find the right person. Post an ad describing your project and your budget for it, then sit back and watch as interested freelancers start bidding. When it's time to narrow your choices down, you can peruse the bids and pick the ones which seem most promising.
On Freelancer.com you can find GPS developers who can help you with any of these areas and more:
Building GPS trackers
Writing GPS software
Building GPS systems
Developing gaming GPS
Building GPS apps
Developing mobile apps that make use of GPS for Windows, iPhone, Android, Blackberry, Firefox and more
Building vehicle tracking apps
Simply log onto the Freelancer.com website and search through a bank of talented freelancers who are willing and able to provide their services to you for your project. Post a project on Freelancer.com today.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një GPS Expert

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një GPS Expert të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e GPS
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.7M
71.7M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Wireless Certification (CSA, FCC, IEC, FAA, IEEE, CE, Atex) Semiconductor Continuous Integration DevOps Astrophysics Neural Networks Medical Engineering PCB Design and Layout Process Engineering AI Consulting Cellular Service SMART City Engineering Edge Computing Matlab and Mathematica Radio Frequency Engineering WiFi Aircraft Structures Energy Modelling Compliance Engineering
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.