Find Jobs
Hire Freelancers
Bisedo me Ava - Konsulentja juaj AI e biznesit
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes
Ndodhi një gabim ndërsa po dërgonim bisedën në email-in tuaj.
Mund ta ruash bisedën vetëm një herë në orë. Ju lutem provojeni përsëri më vonë.
Biseda është shumë e shkurtër. Vazhdo të flasësh me Ava për të mundësuar ruajtjen.

Punëso ekspert
InDesign Designers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso InDesign Designer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Adobe

Punëso InDesign Designers

Avatariverified-v2.svg
Attari Bros
InDesign Designer
$25 për orë
4,8 (6779 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svg
Seabit Media
InDesign Designer
$15 për orë
4,9 (6364 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svg
theDesignerz
InDesign Designer
$25 për orë
4,9 (6307 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Djdesign
InDesign Designer
$15 për orë
4,9 (5276 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svgannual-level-three.svg
Md Delowar H.
InDesign Designer
$15 për orë
5,0 (4629 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svg
Gaurav C.
InDesign Designer
$40 për orë
4,9 (4336 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svg
flyerEXPERT
InDesign Designer
$20 për orë
4,9 (3707 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified-v2.svg
Desource Translation
InDesign Designer
$30 për orë
4,9 (3412 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë InDesign Designers
Klientët vlerësojnë InDesign Designers
4.91 nga 5
from 298 409 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë InDesign Designer

Design is one of the most essential components of any business. From the way your brand looks to how your products feel when your users interface with them, design can make or break your idea and business model. The bottom line is that if you are serious about your business growing you need to work with confident and skilled design professionals who know how to use industry leading software applications such as Adobe InDesign. InDesign is a true industry leading standard and as a result having someone on your side who knows the ins and outs of this complicated software like the back of his, her or their hand can be like having access to a magical wand. That’s the thing, when design works it is like pure magic, when it fails it can be hard to know exactly why having an expert on your side to walk you through this confusing aspect of business can be a huge benefit. If you aren't using a freelance Adobe InDesign expert, you are missing out on a simple way to get ahead. If you're in need of design that works, Freelancer.com may be the place for you! You can find the perfect Adobe InDesign expert that can help you to turn your ideas into a reality.
What Can An Adobe InDesign Expert Help You With?
Templates
Magazines
Layout design
Catalogues
InDesign XML template
InDesign HTML
Brochures
InDesign Joomla
Newspapers
InDesign plug-in and script
Letterheads
Business cards 
Books
In-store designs
Setting out an amazing plan only to have your efforts feel wasted by turning to the wrong professional is a terrible feeling. It happens all the time. Business requires us to collaborate. It is often a very rewarding and fulfilling process. Sometimes the outside experts we turn to end up being long term collaborators, other times we are left feeling like the whole process was a huge waste of time. How can such a thing be avoided? Simple!
Instead of randomly firing off into the dark and starry night, next time consider sourcing your human talent from the absolute best international marketplace for creative talent - Freelancer.com!
On Freelancer.com, finding top design talent is easy! All you need to do is log in, post a project (with a detailed description) and you will begin to receive bids from the top Adobe InDesign experts from around the world. This all happens within minutes! In moments you will be on your way to a smooth and efficient transaction. Freelancer is safe and secure. Both employer and freelancer receive plenty of benefits from using the system. The best part is that with user reviews baked into the platform there is absolutely no reason to waste your valuable time on Freelancer.com. If you use the system effectively, you will be able to find top talent every time. If you're not sure who to hire, select the "recruiter" option, and get personalized help for your project from a dedicated team of Freelancer Recruiters. 
Stop fumbling around in the dark, take the guesswork out of design. Find an InDesign expert on Freelancer.com today!
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një InDesign Designer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një InDesign Designer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Adobe InDesign
Dizajn Grafik.
Zbulo më shumë
Dizajn Grafik.
$50 USD për 12 ditë.
Dizajni i kopertinës.
Zbulo më shumë
Dizajni i kopertinës.
$100 USD për 7 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$250 USD për 15 ditë.
Dizajni i etiketave.
Zbulo më shumë
Dizajni i etiketave.
$80 USD për 4 ditë.
Dizajn Etikete.
Zbulo më shumë
Dizajn Etikete.
$200 USD për 10 ditë.
Dizajni i bluzave.
Zbulo më shumë
Dizajni i bluzave.
$50 USD për 24 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$60 USD për 7 ditë.
Dizajni i librit elektronik.
Zbulo më shumë
Dizajni i librit elektronik.
50 dollarë USD në 3 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
74.7M
74.7M
Përdorues të regjistruar
23.9M
23.9M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

SmartDraw Lighting Design Photo Retouching Adobe FrameMaker Research Drone Footages Final Cut Pro Resin Intros & Outros Explainer Videos Color Grading VFX Art Image Processing V-Ray Adobe Flash Music Video NanoCAD Visual Design Neo4j 3D Visualization Radio Announcement
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.