Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Microsoft Exchange Experts
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Microsoft Exchange Expert më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Microsoft Exchange Experts

Avatariverified.svgmonthly-level-two.svg CleverPen Content
Microsoft Exchange Expert
£80 për orë
4,9 (793 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgannual-level-three.svg Ganesh D.
Microsoft Exchange Expert
$50 për orë
5,0 (710 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Karunakar T.
Microsoft Exchange Expert
₹50 për orë
4,9 (602 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-three.svg Ali S.
Microsoft Exchange Expert
$7 për orë
4,9 (506 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-three.svg Tanuj C.
Microsoft Exchange Expert
$25 për orë
4,7 (503 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-four.svg Talha M.
Microsoft Exchange Expert
$30 për orë
4,9 (494 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg Pragti O.
Microsoft Exchange Expert
$35 për orë
4,9 (448 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg TechPlus
Microsoft Exchange Expert
$25 për orë
4,8 (406 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Microsoft Exchange Experts
Klientët vlerësojnë Microsoft Exchange Experts
4.86 nga 5
from 16 516 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Microsoft Exchange Expert

Microsoft Exchange is a mail and calendaring server created by Microsoft to run on the Microsoft Windows Server product line and was initially Microsoft's internal mail server.The first release of Microsoft Exchange was 4.0 in March of 1996 and since then has featured a variety of service packs and upgrades.
Popular with most small to medium sized businesses, Microsoft Exchange has been changing the way firms do business. Interested in adopting Microsoft Exchange but not sure where to start? Why not hire an expert to help you?
How a Microsoft-Exchange Expert can help you
Handle projects from small capacity to big migrations of over 20,000 mailboxesBe able to facilitate the mailboxes all over the worldIncrease user flexibility and productivityImprove data securityDecrease data lossUtilize the in-cloud facilities with easeInstall, design and deploy Microsoft Exchange ServerBe able to deal with your staff with troubleshooting issuesThink outside of the box when it comes to diversifying the uses of Microsoft ExchangeHandle Client Access, the mailbox role and understand how the Exchange environment worksIn addition, understand the site resiliency, how the security protocols function as well as how the unifed messaging operates
Qualifications of a Microsoft-Exchange Expert
Microsoft Certified Solutions Expert (MCSE) Certificate
Ongoing courses and add-on certifications
These services packs are generally added 4-5 times a year to a particular version of Microsoft Exchange and the upgrades are most times annually or every 2nd year.
If you’re looking for a solution for your Microsoft Exchange needs or if you are looking to trial a freelancer to see if they provide the levels of expertise you are looking for, using a platform such as Freelancer.com is a fantastic option.
Simply log onto the Freelancer.com website and search through a bank of talented freelancers who are willing and able to provide their services to you for your project.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Microsoft Exchange Expert

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Microsoft Exchange Expert të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Microsoft Exchange
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.9M
66.9M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Automatic Number Plate Recognition (ANPR) OpenStack SAP Hybris Network Engineering Outreach.io Network Administration Google Earth Data Management Learning Management Systems (LMS) Sails.js Metamask TradeStation Quora Website Localization Windows API ALBPM Weebly Power BI Version Control Git Appfolio
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.