Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Mobile Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Mobile Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Mobile Developers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Narola Infotech
Mobile Developer
$18 për orë
4,5 (1883 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Yasir T.
Mobile Developer
$12 për orë
4,9 (868 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Tretanz Infotech
Mobile Developer
$20 për orë
4,9 (866 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Digittrix
Mobile Developer
$30 për orë
4,8 (758 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Eplanet Soft
Mobile Developer
₹35 për orë
4,8 (747 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg Young Decade IT Software
Mobile Developer
$20 për orë
4,8 (739 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Shanti Infotech
Mobile Developer
$25 për orë
4,9 (607 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg Hafiz Ali A.
Mobile Developer
$20 për orë
4,9 (591 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Mobile Developers
Klientët vlerësojnë Mobile Developers
4.83 nga 5
from 32 811 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Mobile Developer

Mobile Development is the process of developing software for mobile devices. This includes coding applications for phones, tablets and other portable gadgets, as well as designing the user interface, troubleshooting bugs, creating back-ends for databases, and more. As a Mobile Developer, you'll be able to build customized applications that are tailored to the needs of individual users on a variety of platforms such as iOS and Android.
Some ideas of what you could get a Mobile Developer to do is to develop apps from scratch or modify an existing code base; maintain and update existing apps in line with rapidly evolving technologies; optimize an app’s performance; collaborate with designers to ensure a perfect aesthetic; create effective analytics systems; and test apps for reliability and performance.
When hiring a specific Mobile Developer, it is important to demonstrate that you are hiring for a specific scope of work with its own time frame and cost structure. In general, you should expect to pay an experienced Mobile Developer on an hourly-rate basis depending on the complexity of the task. Typical hourly rates could range anywhere from $30-$250 per hour depending on geographical location and experience. You should also take into consideration their portfolio in order to assess their qualifications, technical proficiency and communication skills - which can all impact the project timeline heavily.
Hiring on Freelancer.com gives you access to certified Mobile Developers from all over the world at competitive rates. Browse through freelance profiles today to find the right fit for your project needs. Post a job today and hire your next Mobile Developer right away!
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Mobile Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Mobile Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Mobile Development
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.8M
66.8M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Assembla CompTIA CoffeeScript OpenBSD Scikit Learn ALBPM Flutter Asterisk PBX Cardano TaoBao API Magnolia Godot Flask ARCore IT Transformation Cross Browser BeautifulSoup Samsung Accessory SDK Tinkercad Ext JS
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.