Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Nutritionists
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Nutritionist më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Nutritionists

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
colorgraphicz
Nutritionist
$10 për orë
4,8 (5267 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
eDATAEXPERT
Nutritionist
$8 për orë
4,9 (1030 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Zohaab I.
Nutritionist
£20 për orë
4,8 (872 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Noel R.
Nutritionist
$15 për orë
4,8 (777 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Lucy M.
Nutritionist
$12 për orë
4,8 (770 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-three.svg
Shamsul I.
Nutritionist
$20 për orë
4,9 (736 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Jackson M.
Nutritionist
$15 për orë
4,9 (653 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-two.svg
Sarah Muthoni N.
Nutritionist
$5 për orë
4,8 (616 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Nutritionists
Klientët vlerësojnë Nutritionists
4.92 nga 5
from 17 924 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Nutritionist

Health and nutrition are among some of the most discussed topics around the world today, with recent statistics putting increasing emphasis on the rising obesity rates and the need for all of us to be more mindful of what we eat.
If you feel that your diet is not up to scratch or if you are looking to become a healthier version of yourself, the first thing you should look into is your food and lifestyle habits.
Nutrition intake isn’t something you should follow just from reading a few articles online or reading the back of a box of cereal. Every person has a different system and our nutritional needs vary based on our unique system. Only someone who has studied this subject extensively will be able to give you proper advice on what you should be included in your diet and what should be eliminated.
An expert in this field will also guide you beyond your regular meals and tell you what changes you should be making in your life. With some good advice, you will be able to see the change in the way you look and feel.
A good idea for those who want a basic knowledge of their nutrition needs is to speak to an expert in this field. Hiring an expert nutritionist can mean anything from scheduling in a single, detailed session to establish a few dietary basics and to help you get on the right track to maintaining scheduled appointments and forming a consistent relationship with the expert.
Here’s how a nutritionist will work with you:
Determine your health goals
Establish your current diet habits
Understand your lifestyle choices
Ask you whether you are vegetarian or nonvegetarian
Take into consideration your cultural dietary needs, age, and gender as this may influence your dietary intake
The nutritionist will then draw up a detailed nutrition plan based on the above parameters.  
Freelance nutritionists are well qualified and experienced professionals who simply find it easier to work on their terms instead of having to sit in an office the whole day. Some of them may even sit at the office and then offer freelance services online after work for a little extra income. By hiring a freelancer, you will be able to get all the benefits of visiting a nutritionist in a clinic but without the expensive consultation fees.
To find the best nutritionist for your needs, visit Freelancer.com. Here, you will find a number of experienced professionals who offer their expert services at reasonable rates. To choose an expert, you can read their reviews and feedback from other clients so you have a better idea of how they work. It is a quick and easy way for anyone who wants to get top nutrition advice right at your fingertips.
Hire a nutrition expert from Freelancer.com and start getting your health and nutrition back on track today.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Nutritionist

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Nutritionist të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Nutrition
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.6M
71.6M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Valuation & Appraisal Antitrust Economics Corporate Social Responsibility Billing Health Care Management Xero Anti Money Laundering Asset Management Credit Repair Tax Management Consulting Property Tax Customer Retention Startup Consulting Criminal Law Tax Accounting Private Equity OTRS Enterprise Coordination Paralegal Services Equity Transaction Advice
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.