Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
PhoneGap Experts
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso PhoneGap Expert më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso PhoneGap Experts

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Narola Infotech
PhoneGap Expert
$18 për orë
4,5 (1883 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgmonthly-level-two.svg Ghulam Yaseen L.
PhoneGap Expert
$45 për orë
4,9 (1831 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg Shehzad A.
PhoneGap Expert
$40 për orë
4,9 (1510 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgmonthly-level-three.svg Minh P.
PhoneGap Expert
$25 për orë
5,0 (1386 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Eclick Softwares
PhoneGap Expert
$20 për orë
4,9 (1361 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg Shahbaz Ahmed K.
PhoneGap Expert
$20 për orë
4,9 (952 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg STALLIONi NET SOLUTIONS
PhoneGap Expert
$18 për orë
4,8 (935 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Emizen Tech Pvt. Ltd.
PhoneGap Expert
$25 për orë
4,9 (877 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë PhoneGap Experts
Klientët vlerësojnë PhoneGap Experts
4.82 nga 5
from 46 692 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë PhoneGap Expert

PhoneGap is a framework by Adobe that is very popular for application development. Now called Apache Cordova, it allows developers to make use of JavaScript, HTML5 and CSS3 to build applications for mobile devices instead of restricting them to platform-specific APIs.
The advantage of this framework is that it can be used across various platforms smoothly on a single code base. A large library of plug-ins is available in order to extend the capabilities of the application and every developer also has access to various third party tools. The PhoneGap build service also allows developers to upload source code to a cloud compiler which lets them generate apps for different platforms with ease.
Are you in need of a PhoneGap expert for your own business? Have been given a project that involves building an app? If you aren’t familiar with this platform it can be a little difficult to get used to. Instead of wasting time trying to understand it, hiring an expert can often be a lot easier and it will give you a higher standard of professionalism when it comes to the project.
Here are some of the services that an expert will provide you with:
Use PhoneGap for the development of various applications so that you have the ability of using a single code across multiple types of devicesTest the application on various devices and across various platformsGive you an app that is completely app-store ready so that you can start to promote it immediatelyAfter they’ve handed over the app to you, they are still available for any kind of troubleshooting or to help with any problems that you may face during the entire development stage or even after the application has been launched for users
If you are thinking of hiring an expert, hiring a freelancer from Freelancer.com is the way to go.Here, you will find all kinds of experts from around the world who have worked a lot with PhoneGap.
If you’re looking for a solution for your PhoneGap needs or if you are looking to trial a freelancer to see if they provide the levels of expertise you are looking for, using a platform such as Freelancer.com is a fantastic option.
All you need to do is post the job and wait for people to apply for it. Once they do, you can speak to them and then choose the best fit for your job.
Simply log onto the Freelancer.com website and search through a bank of talented freelancers who are willing and able to provide their services to you for your project. Post a project on freelancer.com today.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një PhoneGap Expert

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një PhoneGap Expert të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e PhoneGap
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.9M
66.9M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Regression Testing Toon Boom Plesk XPages Azure Ryu Controller Buildbox Java Spring Underscore.js ETL MeteorJS Puck.js CoffeeScript Shell Script Spring Security Oracle EBS Tech Integration Game Development Adobe Air Rust Quarkus
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.