Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Photoshop Designers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Photoshop Designer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Photoshop Designers

Avatariverified.svg Attari Bros
Photoshop Designer
$25 për orë
4,8 (6476 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg theDesignerz
Photoshop Designer
$25 për orë
4,9 (5846 punë)
Shihni Profilin
Avatari Dezine Geek
Photoshop Designer
$25 për orë
4,9 (5450 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg Md Delowar H.
Photoshop Designer
$10 për orë
5,0 (3879 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg Gaurav C.
Photoshop Designer
$40 për orë
4,9 (3597 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg flyerEXPERT
Photoshop Designer
$15 për orë
4,9 (3581 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Fourtunedesign
Photoshop Designer
$18 për orë
4,9 (3370 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Mahamud R.
Photoshop Designer
$20 për orë
4,9 (3103 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Photoshop Designers
Klientët vlerësojnë Photoshop Designers
4.9 nga 5
from 598 923 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Photoshop Designer

Graphic designing is one of the most important things to consider in order to make one’s company’s product and services out in the market. It’s one of the key things in being successful in sales and marketing of products and services.
A graphic designer’s role is vital in trying to understand the client’s needs before making design decisions on how best to market the product or service. Graphic designers work on a variety of products and activities such as websites, advertising, books, magazines, posters, computer games, product packaging, exhibitions and displays, corporate communications and corporate identity.
Hire a graphic designer from Freelancer to have someone to work with the client, creative director or account manager to develop creative ideas and concepts. Graphic designers from Freelancer are highly skilled and talented and have had years of experience in designing and laying out projects for numerous clients.
If you’re looking for a graphic designer that specializes in Photoshop, Freelancer is the best place to look for the perfect one. Graphic designers from Freelancer have backgrounds on 3D design, communication design, graphic design, illustration, visual art, and others related to the field.
You can have the option to work with them for a sort project or have a long-term partnership with them. Simply post the job posting on our platform and wait as registered users bid for the job in a matter of minutes. The best thing about it is that it’s free!
Hire a Photoshop designer from Freelancer to provide you the following services:
Meet with the clients or the art director to determine the scope of a project and its designConceptualize, create, and execute design project through PhotoshopIllustrate and layout designs that identify with the product or convey a specific messageEstimate the time required to complete work and provide quotes for clientsDevelop graphics and visual images for product illustrations, logos, and websites
With almost 20 million registered users, finding a Photoshop designer perfect for the job is easy and hassle-free.
Freelancer also offers an easy-to-use platform where communication between you and your bidders is easy and fast. You can view freelancer profiles that catch your eye, chat with them to get to know them more, you can even ask for their portfolio to see their previous works and award your job to your chosen bidder.
The platform also has a 24/7 support, time tracker, and with a realtime chat, keeping up-to-date and tracking the progress of the project is easy.
If you’re worried about not getting your money’s worth, the payment scheme in Freelancer is also safe and secure. You have the discretion on when you would wish to award the bidder payment for the job. You can release payment when you are only 100% completely satisfied with the work provided so last-minute revisions are not a problem.
Hire a Photoshop designer from the pool of creative and talented freelancers! You can kickstart your next design project, with just a couple of clicks!
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Photoshop Designer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Photoshop Designer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Photoshop Design
Dizajn Grafik.
Zbulo më shumë
Dizajn Grafik.
$50 USD për 12 ditë.
Dizajni i kopertinës.
Zbulo më shumë
Dizajni i kopertinës.
$100 USD për 7 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$250 USD për 15 ditë.
Dizajni i etiketave.
Zbulo më shumë
Dizajni i etiketave.
$80 USD për 4 ditë.
Dizajn Etikete.
Zbulo më shumë
Dizajn Etikete.
$200 USD për 10 ditë.
Dizajni i bluzave.
Zbulo më shumë
Dizajni i bluzave.
$50 USD për 24 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$60 USD për 7 ditë.
Dizajni i librit elektronik.
Zbulo më shumë
Dizajni i librit elektronik.
50 dollarë USD në 3 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.9M
66.9M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Photo Retouching Level Design Flash Animation Front-end Design Game Trailer PSD to HTML Album Design Digital Art Fashion Consulting Corel Painter Adobe Lightroom Voice Acting Vector Design Illustrator Finale / Sibelius Business Cards Website Design Autodesk Inventor Artist & Repertoire Administration Adobe Dreamweaver
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.