Find Jobs
Hire Freelancers

Punëso ekspert
Playstation VR Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Playstation VR Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Playstation VR Developers

Avatariverified.svg
Osiz Technologies (p) Ltd
Playstation VR Developer
$18 për orë
4,7 (189 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
AXENET IT SERVICES
Playstation VR Developer
₹20 për orë
4,6 (77 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg
Mukti A.
Playstation VR Developer
₹15 për orë
4,6 (9 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Kevin V.
Playstation VR Developer
₹20 për orë
5,0 (1 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Playstation VR Developers
Klientët vlerësojnë Playstation VR Developers
4.12 nga 5
from 277 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Playstation VR Developer

Playstation VR (PSVR) is a headset designed by Sony that uses virtual reality technology to let you experience games in a whole new immersive way. It combines a headset, a PlayStation4 console, and two move controllers or two DualShock4 wireless controllers for a fully immersive and intuitive gaming experience.
When hiring a freelance PSVR expert you should consider the type of tasks you’re looking for them to complete. This could include creating new game environment design, designing user interfaces for VR games, developing 3D graphics, or programming an app in Unity 3D. You may also look to them for consultation on industry trends relating to VR systems or user experience optimization.
When selecting an expert for your project, you should be sure to ask them about previous relevant projects, their availability and how quickly they can deliver results. Be sure to know what their hourly rate is because the industry standard rate for this type of work ranges from $60 per hour up to $150 per hour. Furthermore, be sure to ask if they have any sample code they can provide as evidence of their skill level and make sure they understand the scope and timeline of your project before making a hire.
When hiring on Freelancer.com you have access to a huge range of technical experts who have been vetted, as well as easy payment processing and dispute resolution support. Get started today to hiring a skilled Playstation VR Professional now.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Playstation VR Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Playstation VR Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Playstation VR
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
70.2M
70.2M
Përdorues të regjistruar
23.3M
23.3M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Adobe Workfront MeteorJS Puck.js JSP AlphaCAM Time & Labor SAP Full Stack Development GeoJSON Juniper Raspberry Pi WHMCS ARKit Java Spring Shopping Carts Relux SAP Pay Biztalk Amazon Product Launch ArcGIS Chordiant
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.