Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Post-Production Experts
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Post-Production Expert më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Post-Production Experts

Avataripreferred-freelancer-v2.svg
Shameel
Post-Production Expert
$20 për orë
4,8 (1781 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-three.svg
Mustafa A.
Post-Production Expert
$10 për orë
5,0 (1028 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-four.svg
ICAD Animations
Post-Production Expert
$40 për orë
4,9 (950 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
ART LAND DESIGN
Post-Production Expert
$30 për orë
5,0 (899 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Graphix Power
Post-Production Expert
₹10 për orë
4,8 (765 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Bahadir B.
Post-Production Expert
$30 për orë
4,9 (742 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg
Sharif M.
Post-Production Expert
$10 për orë
5,0 (726 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-two.svg
Md Mafikul I.
Post-Production Expert
$10 për orë
4,9 (629 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Post-Production Experts
Klientët vlerësojnë Post-Production Experts
4.92 nga 5
from 34 730 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Post-Production Expert

Post-production refers to the many tasks - small or large - that are completed after filming or videotaping is complete. Most post-production tasks include highly technical processes such as cutting, editing, dubbing, post-synchronization and several others that get the film ready for distribution and broadcasting.
Post production is the final step in film creation and is just as crucial as the pre-production stage and the actual filming. All three components must be executed perfectly to create a successful movie.    
Experienced movie-makers strongly suggest that anybody who creates a film should always hire an experienced individual to handle the post production. There are several reasons for this. For one, it is sometimes difficult for a person who has worked on something to be objective about their creation. This means you may overlook critical flaws that could result in your movie flopping at the box office.
Another reason for hiring a professional is that they have had experience in this field and know exactly what will work and what won’t. This expertise is what can make the difference between the success and failure of your movie.
A post production expert will take care of all of these tasks for you:
Review all footage carefully, retaining only those scenes that work to enhance and complement the story while removing those scenes that are extraneous.
Pay special attention to the visual effects to make sure they look as realistic as possible. They examine every possible factor, from the settings of the scene to the extras hovering around in the background.
Ensures the dialogue, sounds and background music are in sync and that there is no time-lapse between the scene and the sound.
Add voice-overs and music where necessary.
Work together with the composer to make sure the final score is perfect.
Examine the color grading so that the result is more professional.
Struggling to find a skilled post -production expert? Why not visit a global freelancing platform such as Freelancer.com? Here you will find a huge number of individual post-production experts from all over the world, so your chances of finding someone experienced in your genre is very high.
When you post your project for a post production expert on Freelancer.com, simply detail the project, the genre of your movie and your budget.
If you’re looking for a solution for your post-production needs or if you are looking to trial a freelancer to see if they provide the levels of expertise you are looking for, using a platform such as Freelancer.com is a fantastic option. 
Simply log onto the Freelancer.com website and search through a bank of talented freelancers who are willing and able to provide their services to you for your project. 
Don’t delay the release of your movie or video due to time or budgetary restraints. Post a project on Freelancer.com today and get a post production expert to get your movie ready for the screens in record time!
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Post-Production Expert

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Post-Production Expert të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Post-Production
Dizajn Grafik.
Zbulo më shumë
Dizajn Grafik.
$50 USD për 12 ditë.
Dizajni i kopertinës.
Zbulo më shumë
Dizajni i kopertinës.
$100 USD për 7 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$250 USD për 15 ditë.
Dizajni i etiketave.
Zbulo më shumë
Dizajni i etiketave.
$80 USD për 4 ditë.
Dizajn Etikete.
Zbulo më shumë
Dizajn Etikete.
$200 USD për 10 ditë.
Dizajni i bluzave.
Zbulo më shumë
Dizajni i bluzave.
$50 USD për 24 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$60 USD për 7 ditë.
Dizajni i librit elektronik.
Zbulo më shumë
Dizajni i librit elektronik.
50 dollarë USD në 3 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.8M
71.8M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Flyer Design Digital Product Design Music Video Canva Radio Announcement Fire Alarm Design Catalog Design Graphic Design UI / User Interface SolidEdge A&R Book Artist Intros & Outros Fabric Printing Design 2D Layout Audiobook Narration 3D Studio Max Cutout Animation Landing Pages Traditional Animation
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.