Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Prestashop Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Prestashop Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Prestashop Developers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Dream Dezine
Prestashop Developer
$25 për orë
4,9 (2471 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-two.svg Sergey G.
Prestashop Developer
$33 për orë
5,0 (2382 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Smartinfosys
Prestashop Developer
$21 për orë
4,8 (2055 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Narola Infotech
Prestashop Developer
$18 për orë
4,5 (1883 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg Jewel Khan
Prestashop Developer
$7 për orë
4,9 (1739 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Murat K.
Prestashop Developer
$45 për orë
5,0 (1639 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-three.svg Tamilselvi V.
Prestashop Developer
$15 për orë
5,0 (1633 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg U Web Media
Prestashop Developer
$12 për orë
5,0 (1588 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Prestashop Developers
Klientët vlerësojnë Prestashop Developers
4.86 nga 5
from 147 218 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Prestashop Developer

Every online store should be presentable, appealing, and suitable to the target audience that a certain commercial enterprise represents. PrestaShop is a very good platform to start off your online shop; and, the guy behind the look, feel, and structure of your online store is a PrestaShop developer.
PrestaShop is a free, open source eCommerce platform. Published under the Open Software License (OSL), PrestaShop is written in the PHP programming language with support for the MySQL database management system. Therefore, PrestaShop developers must be proficient in MySQL and PHP programming. However, PrestaShop developers shouldn’t just be proficient in those two areas alone; they should also have a talent for designing and have really good knowledge when it comes to a user interface in order for your online store to look appealing and attractive.
If you are in need of a PrestaShop developer for your business, Freelancer.com has over 2,100 PrestaShop developers from all over the world to choose from. The network keeps growing as each second passes by. Therefore, you can find, connect with, and hire the best PrestaShop developer you can find.
What’s more, PrestaShop developers in Freelancer.com are, well, freelancers. Meaning that they have very flexible schedules which could suit your timeframe. You’ll then be rarely dealing with late submissions, causing you to work anxiously less than you might have used to. Also, because there are many PrestaShop developers in Freelancer.com, hiring one will be easy. Furthermore, hiring a PrestaShop developer is made easier because of Freelancer’s hiring process is designed to be quick, convenient, and free for you to try out. Post a project, fill out your specifications, and talk directly to interested PrestaShop developers in real time. Delays, middlemen, and additional charges for the company they work for are unnecessary because of Freelancer.com.
It’s all about you, your project, and the right PrestaShop developer that could develop, design, and run your website the way you want it.
Whether you’re a start-up business or an enterprise looking to expand their services online, hiring one of our Freelancers allows you to get the best PrestaShop developers at the best possible price. You can either specify an hourly rate or a full rate for the entire project; or, you can choose to allow your candidates to bid for the lowest possible price.
And because the IT industry is so in demand, you can browse through the directory and check the ratings given to them by their previous employers, and read through their reviews, and find out how much money they’ve already earned from freelance projects in a specific skill set. You can look up on their credentials or start a chat with them and ask them about their work experience, work ethic, and judge on whether or not they’re the right person for the job.
With Freelancer’s vast directory of PrestaShop developers proficient in various IT-related specializations, you can get help on:
Website DesignPHP ProgrammingMySQL ProgrammingeCommerceMobile App DesignGraphic DesignUser Interface Design
And because they come from all over the world, it is much easier to find a specific PrestaShop developer who knows what you exactly need regarding the kind of business you’re running, the audience you’re trying to appeal to, or the perfect style and taste which you prefer.
Turning your business into a huge brand because of its availability online is possible with the PrestaShop developers at Freelancer.com. So post your project today, and find the perfect PrestaShop developer that can help you make it happen.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Prestashop Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Prestashop Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Prestashop
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
66.8M
66.8M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Jamf Oracle EBS Tech Integration Adobe Analytics Minitab Gravity Forms HyperMesh LabVIEW Linux Firewall Metamask Android SDK XMPP AJAX Ratio Analysis Socket IO Subversion Google Plus Sails.js Tealium SAP Pay
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.