Find Jobs
Hire Freelancers

Punëso ekspert
Recruiting Salespeople
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Recruiting Salesperson më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon
Ikona e aftësisë

Çfarë është Recruiting Sales?

Recruiting sales requires a number of skills such as a portfolio of strong connections to connect sales professionals to the best companies based on their requirements and offering outstanding career opportunities.
 
Ikona e përshkrimit të aftësisë

Punësoni a Recruiting Salesperson

On Freelancer.com, you can hire a Recruiting Salesperson to shortlist candidates, perform preliminary interviews, verify details provided, cold calling and other administration tasks.
 

Punëso Recruiting Salespeople

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Deepak K.
Recruiting Salesperson
$15 për orë
4,9 (1729 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Murat K.
Recruiting Salesperson
$45 për orë
5,0 (1670 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Mohammad Shariful A.
Recruiting Salesperson
$20 për orë
5,0 (1147 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg
Log in to Business
Recruiting Salesperson
$25 për orë
5,0 (443 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Vasundhara Infotech LLP
Recruiting Salesperson
$15 për orë
4,9 (160 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Protovo Solutions LLP
Recruiting Salesperson
₹30 për orë
4,9 (117 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Ruxandra-Ioana B.
Recruiting Salesperson
€88 për orë
5,0 (116 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg
Giannina G.
Recruiting Salesperson
$15 për orë
4,9 (103 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Recruiting Salespeople
Klientët vlerësojnë Recruiting Salespeople
4.85 nga 5
from 6 018 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Recruiting Salesperson

Recruiting sales is a critical and creative process for businesses to source and onboard the most talented individuals to join its sales teams. By tapping into experienced freelancers who specialize in this field, a business can ensure that it acquires the best of the best in terms of sales personnel.
A Recruiting Sales Consultant, who is backed by a wealth of experience and knowledge, works closely with the company to identify the best positions for potential candidates, form a robust and thorough recruitment program, and ultimately source the right people to fill those positions.
When it comes to finding the right freelancer to hire, you'll want to get a good gauge of their past success stories, their understanding of the services they will provide and their portfolio of customers they have worked with. Rates typically range from $45-75 per hour depending on the consultant's experience and successes.
On Freelancer.com, you have the convenience of being connected with hundreds of professionals pre-vetted with the relevant qualifications and expertise. Make your hire and rest assured that you have the right team built for success!
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Recruiting Salesperson

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Recruiting Salesperson të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Recruiting Sales
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
70.2M
70.2M
Përdorues të regjistruar
23.3M
23.3M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Security Sales Google Adsense Classifieds Posting eBay ClickBank Media Relations SEOMoz Drip YouTube Ads PPC Marketing Sprout Internet Marketing Klaviyo Google Adwords Technology Sales Telemarketing Field Sales Email Marketing Direct Mail MLM
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.