Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Recruiters
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Recruiter më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Recruiters

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Murat K.
Recruiter
$45 për orë
5,0 (1641 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg Mark H.
Recruiter
$30 për orë
5,0 (1459 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-three.svg Shibu V.
Recruiter
$20 për orë
4,9 (1151 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-three.svg Edwin S.
Recruiter
$15 për orë
4,9 (920 punë)
Shihni Profilin
Avatari Urban Web Technologies
Recruiter
$15 për orë
4,9 (906 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgmonthly-level-two.svg CleverPen Content
Recruiter
£80 për orë
4,9 (793 punë)
Shihni Profilin
Avatari Pavan B.
Recruiter
₹10 për orë
4,8 (785 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg Charles K.
Recruiter
$25 për orë
4,7 (668 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Recruiters
Klientët vlerësojnë Recruiters
4.87 nga 5
from 26 026 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Recruiter

Eventually, to advance your goals, you are going to need to begin to pursue recruitment of the best and most talented employees you can find. As the saying goes: “Rome wasn't built in a day”; well it also wasn’t built singlehandedly either! For as much as the aspiring business leader or entrepreneur can achieve on their own, that number grows exponentially every time he or she is able to bolster their team. This is where the power of recruitment comes in: bringing in the right people, at the right time, for the right price and with the right organizational dynamics in place is tougher than calculus no doubt, but with the Freelancer.com platform it doesn’t have to be! 
Freelancer.com simplifies talent acquisition because it very vastly extends the search radius of your recruitment efforts. Instead of being limited to freelancers that live within your local region, Freelancer.com makes it very easy and possible to attract applicants from the other side of the country and literally around the world. The more choice you have in hiring, the better results. The best part? You can find the perfect freelancer for your project with just a couple of clicks, and from the comfort of your home. Additionally, instead of needing to allocate resources to cover salary and benefits, you can pay your freelancer directly for the work they do for you without having to take on other commitments. It is the perfect system because it allows your chosen freelance expert the freedom to work for as many firms as they like while as the employer you retain the freedom and flexibility to stay in control of your company’s ever-changing needs.
Expand your potential and maximize your reach, utilize the global Freelancer talent acquisition marketplace and watch all your troubles disappear. You may recruit long-term staff, or you may simply address the emerging challenges of the day. With Freelancer.com, you are in control, and you benefit. Recruitment of experts can and will change your game, but it doesn’t have to threaten your vision. By utilizing freelancer experts you gain access to all the education, insight, and creativity of market leaders, but you retain the flexibility and control to guide your company as you see fit. Your new freelance staff appreciates the freedom they receive in being paid fairly for exactly the work they do while also receiving the ability to retain more control of their work, life balance and overall earning potential.
If you have been putting it off, or possibly struggling to meet your talent acquisition goals, you need to consider what the Freelancer.com marketplace can do to boost your firm’s recruitment of human capital. Freelancer.com makes recruiting expert talent a seamless and easy process which has tangible benefits for your firm. The time has come to check out why the global freelance workforce revolution is one of the hottest solutions sweeping international business in various sectors. The revolution in staffing has begun, and it’s happening at Freelancer.com! Simply, post a project (with a detailed description of the work to be done), and sit back and wait for the bids to flow in. You'll find the perfect freelancer for your project in no time. Get started today!
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Recruiter

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Recruiter të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Recruitment
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
67.0M
67.0M
Përdorues të regjistruar
22.7M
22.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

LinkedIn Recruiting Personal Development Attorney Programmatic Advertising Market Sizing Litigation Payment Processing Data Analysis Medical Billing and Coding Corporate Income Tax Actimize Capital Markets Change Management Wave Accounting Business Consulting Workday Security ERP Global Tax Compliance Credit Analysis Tax Risk Management
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.