Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
SEO Experts
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso SEO Expert më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon
Ikona e aftësisë

Çfarë është SEO?

SEO is an abbreviation for Search Engine Optimization. Every major search engine, be it Google, Bing or Yahoo, will spit out primary search results that are ranked according to what said engine feels is the most relevant to the user. If you have good SEO baked into your website you can effectively increase the quantity and quality of traffic to your website through organic search engine rankings and results (read: no advertising money spent at all). Basically, optimising your website to what the search engine desires will pay dividends.
Ikona e përshkrimit të aftësisë

Punësoni an SEO Expert

Hire experienced SEO professionals ready to assist you in raising your SEO ranking and increasing traffic to your website. Find professional SEO consultants today at Freelancer.com and watch your website thrive!

Punëso SEO Experts

Avatariverified.svg
Elite Information Tech
SEO Expert
$10 për orë
4,9 (6580 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg
Marjan A.
SEO Expert
$130 për orë
4,9 (4356 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Fourtunedesign
SEO Expert
$18 për orë
4,9 (3422 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Desource Translation
SEO Expert
$30 për orë
4,9 (3352 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg
Rajat C.
SEO Expert
$35 për orë
4,9 (3297 punë)
Shihni Profilin
Avatari
ApexWebCube
SEO Expert
$8 për orë
4,9 (3168 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svg
ITYPE Designs
SEO Expert
₹30 për orë
5,0 (2999 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
SATNAM WEBTECH
SEO Expert
$5 për orë
4,8 (2639 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë SEO Experts
Klientët vlerësojnë SEO Experts
4.84 nga 5
from 517 003 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë SEO Expert

Wondering why you have an awesome website but still, not enough traffic is coming to your website. Well, the most probable answer is that people don’t know that your website is awesome because nobody is telling them it is. Your website content is not search engine optimized and hence when people search for things relevant to you; the search engine does not throw up your website as a probable solution to direct people to your site.
Search engine optimization or SEO as it is commonly called is a combination of various strategies and techniques which help in increasing the number of visitors to a particular website by obtaining a high ranking in the search engine result page. In simple words, when you search for something on a search engine for example Google, you see a number of results and a number of pages. The result that comes first is the best SEO optimized page, and the chances of a user visiting that page are maximized. The results that reflect in second page onwards are not SEO optimized and therefore the number of visitors visiting those websites are low.
The art of SEO is something that needs to be learned to produce results for clients. The results are easily quantifiable in the sense that the number of people visiting a website would surely go up after optimizing the website. There are a number of technicalities and tactics involved in optimizing a page. Each search engine has its algorithm by which it ranks the pages, and they are not always similar. Hence, a good optimizer needs to have knowledge about these algorithms and apply the ideas strategically to ensure value is delivered to clients.
However, hiring a full-time SEO optimizer can not only be expensive, but it also may not make much business sense to hire someone full time simply to optimize your website. Moreover, if the content on your website does not change regularly, this can be just a one-time activity. The best alternative if you plan to optimize your website is to hire a freelancer who knows his/her job.
So where will you get a freelancer who can help you with SEO? Look no further than Freelancer.com. Freelancer.com is the largest online platform that brings employers and freelancers together. With over 19 million users finding a freelancer who can help you with SEO at an affordable price is easy.
Freelancers on Freelancer.com can help you with the following:
Develop an SEO strategy to improve your site ranking
Create high-quality links by implementing rich keyword and anchor texts
Create SEO rich content for publishing and distribution
Enhance rankings in searches by performing regular SEO audits
Optimize site navigation, title tags and description tags to maximize clickthrough rate
So how does it work? It’s as easy as 1-2-3! It all starts with posting a project (make sure it’s as detailed as possible). Then sit back and wait for the bids to flow in. You can then, pick and choose from the freelancers who've bid on your project. If you have a particular freelancer in mind, you can hire them directly from their profile page. But, one thing is certain - you only release a payment once you're 100% satisfied with the final product.
This is your best chance to improve your website traffic, and take your business to the next level. Spare a few minutes of your time and post a project today!
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një SEO Expert

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një SEO Expert të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e SEO
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.6M
71.6M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

DApps OCR Bluebeam Atmel Moz Oracle Analytics CakePHP Web Application PICK Multivalue DB Map Reduce Prototyping Binary Analysis Gradio IBM Integration bus GraphQL Dynamics Google Data Studio ASP AJAX Frameworks GTK+
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.