Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Serbian Translators
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Serbian Translator më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Serbian Translators

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
eTranslators
Serbian Translator
$30 për orë
4,9 (3437 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Desource Translation
Serbian Translator
$30 për orë
4,9 (3355 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
BRD Global Translations
Serbian Translator
$30 për orë
4,9 (1877 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-three.svg
Benni Translation Service
Serbian Translator
$25 për orë
4,9 (1507 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
BTranslated Professionals
Serbian Translator
$20 për orë
4,9 (905 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgannual-level-three.svg
Darko M.
Serbian Translator
$50 për orë
5,0 (854 punë)
Shihni Profilin
Avatari
A B M Abu Y.
Serbian Translator
$30 për orë
5,0 (549 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg
Worldfast Translator24
Serbian Translator
$15 për orë
4,9 (377 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Serbian Translators
Klientët vlerësojnë Serbian Translators
4.97 nga 5
from 21 216 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Serbian Translator

If you have ever attempted to copy a block of Serbian text written in Cyrillic script unto an online translator, only to receive a jumbled mess of words that vaguely form a sentence, then you know how vital it is to have a Serbian Translator to do a job that humans do best.
As the native tongue in a region that is rich in history and culture, learning to speak and write in Serbian is fundamental in unlocking a full cultural comprehension of South Eastern Europe.
With about ten million speakers across Southeastern and Central Europe, the Serbian language remains to be the national language of three countries, Serbia, Bosnia & Herzegovina, and Kosovo. Additionally, it is spoken in several other countries, namely Croatia, Hungary, Montenegro, Slovakia, the Czech Republic, Macedonia, and Romania.
However as a minority language, finding a Serbian translator or language instructor may prove to be difficult outside of Europe.  Try looking around your community, and the European languages you’ll often find are those like Spanish, French, Italian, or German. Even online resources and automated translators may prove to be lacking in coherence.
Freelancer.com wants to remove these limitations and open you up to a world of choices. Freelancer.com has translators from all over the world, making it easier for you to find and connect with Serbian translators.
Browse through the platform’s global directory, and find translators currently online in real time. You can talk to them immediately, and get to know their work and expectations through their profiles and bids  without having to wait.
Because Freelancer takes its roster of translators from different backgrounds, they may also have certain specializations that might be more suitable for your project.
Freelancer.com’s directory of Serbian Translators showcases:
Business and market analysts that may help you translate work documents and presentations with the localized business language
Legal experts that may translate and properly interpret local laws and contracts
Historians and linguists that can analyze the historical and cultural context of  documents and literary work
Book and film translators for subtitles and book translations, so you can bring your masterpiece to a new part of the world
Travel guides and native speakers, to help you decrypt the colloquial speech for your next immersive travel experience to Southeastern Europe
Educators that can help you construct learning material for your Serbian-speaking students, or for you to learn the language yourself
Whether you are looking for a native speaker, or a multilingual professional situated in your area, you are sure to find a translator with your specifications, at a price that you control. Posting a project is absolutely free, and it’s easy to compare their credentials, check ratings, and read reviews about our freelancers. Your project and your team is totally in your control.
You don’t have to waste your time with online translation engines that chop up sentences, when finding a translator is this easy!
Get started on looking for a Serbian Translator today on Freelancer.com, and you’ll never have to settle for translations skipping on context ever again.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Serbian Translator

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Serbian Translator të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Serbian Translator
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.8M
71.8M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Italian Translator Spanish Translator Arabic Translator Romanian Translator Montenegrin Translator Traditional Chinese (Hong Kong) Hindi Translator Nepali Translator Game Translation Punjabi Translator Korean Translator French Translator Hungarian Translator Castilian Spanish Translator Danish Translator Pashto Translator Indonesian Translator Tamil Translator Dari Translator Welsh Translator
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.