Find Jobs
Hire Freelancers
Bisedo me Ava - Konsulentja juaj AI e biznesit
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes
Ndodhi një gabim ndërsa po dërgonim bisedën në email-in tuaj.
Mund ta ruash bisedën vetëm një herë në orë. Ju lutem provojeni përsëri më vonë.
Biseda është shumë e shkurtër. Vazhdo të flasësh me Ava për të mundësuar ruajtjen.

Punëso ekspert
Tax Lawyers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Tax Lawyer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Tax Lawyers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-four.svg
David M.
Tax Lawyer
$35 për orë
4,8 (1526 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg
Shehzad A.
Tax Lawyer
$40 për orë
4,9 (1519 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Alisharoz A.
Tax Lawyer
$50 për orë
5,0 (1242 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
FixIT Consul-Tech LLC
Tax Lawyer
$35 për orë
5,0 (1079 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
eDATAEXPERT
Tax Lawyer
$8 për orë
4,9 (1045 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-three.svg
Edwin S.
Tax Lawyer
$15 për orë
4,9 (949 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Zohaab I.
Tax Lawyer
£20 për orë
4,8 (883 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg
Mary M.
Tax Lawyer
$10 për orë
4,9 (810 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Tax Lawyers
Klientët vlerësojnë Tax Lawyers
4.91 nga 5
from 21 324 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Tax Lawyer

An enterprise should be organized and free from legal trouble; a business should be guided by someone who specializes in legal financial matters. And that’s what Tax Law experts do.
Tax Law experts are experienced lawyers who specialize in financial laws, most especially, in the field of taxation. They give you legal counselling to make sure that your financial decisions abide by the constitution. They are also good strategists who could help you solve problems and conflicts if you ever find your business in a difficult position.
If you’re in need of a Tax Law expert, Freelancer.com has a multitude of them, ready to offer you legal counseling and guidance. Though it may not sound like a lot, but since the network is relatively newer compared to others, it will continually grow as you search for the suitable Tax Law expert to hire.
Moreover, you don’t need to spend precious time and money on finding fixed rate for lawyers with fixed schedules in different law firms. Freelancer’s hiring process is quick, easy, convenient, and free for you to try out. Post a project, fill out your specifications, and talk directly to interested Tax Law experts in real time. There are no need for delays, no middlemen, and, most especially, you say how much you’ll pay them rather than them posting huge charges and fees on you.
Whether you’re just seeking for legal help on a personal level or you are looking for a lawyer to help you make decisions in your business, hiring one of our Freelancers allows you to get the best tax law experts at the best price. You can either specify an hourly rate, or a full rate for the entire project, or you can choose to allow your candidates to bid for the lowest possible price.
And because the market for tax law experts isn’t crowded, you can browse through the directory and check the ratings given to them by their previous employers, and read through their reviews, and find out how much money they’ve already earned from freelance projects in a specific skill set. You can read up their credentials, or you can start a chat with them and ask them yourself about their work experience, educational background, work ethic, and get to know everything you need to hire a tax law expert that you know you can rely on, and one that can handle the job you need for them to do.
With Freelancer’s various skill sets that make up for a tax law expert’s uses, you can get help on:
Academic Writing
Legal Writing
Report Writing
Legal Research
Contracts
Business Plans
Marketing
Management
And because they come from all over the world, it’s much easier to find one who knows the tax laws and financial laws in the constitution of the country which you live in. It’s also easy to find one that matches your criteria of what makes a good Tax Law expert.
You can get rich without getting your hands dirty with the Tax Law experts at Freelancer.com. So post your project today, and find the Tax Law expert that can help you make it happen! 
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Tax Lawyer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Tax Lawyer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Tax Law
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
72.8M
72.8M
Përdorues të regjistruar
23.7M
23.7M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Chartered Secretary Services Financial Markets Ecological Consulting Legal Intuit QuickBooks Real Estate Workday Compensation Tax Preparation Immigration Financial Analysis Strategic Planning Technology Law Business Development SAS Nintex Workflow Reward Database Management Tax Management Consulting Equity Research Payment Processing
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.