Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Textile Engineers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Textile Engineer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Textile Engineers

Avatariverified.svg
enCAD
Textile Engineer
$24 për orë
4,9 (166 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-four.svg
Ali S.
Textile Engineer
$20 për orë
4,5 (124 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Meenakshi K.
Textile Engineer
₹39 për orë
4,9 (96 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Krishna G.
Textile Engineer
₹30 për orë
5,0 (61 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Sumit K.
Textile Engineer
$15 për orë
4,5 (60 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Muhammad Salman M.
Textile Engineer
$10 për orë
4,9 (41 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Razi U.
Textile Engineer
$25 për orë
4,9 (40 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Mohammad K.
Textile Engineer
$15 për orë
4,8 (38 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Textile Engineers
Klientët vlerësojnë Textile Engineers
4.86 nga 5
from 750 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Textile Engineer

From the shirts on your backs to the sheets on your beds, textiles are everywhere and are in every part of everyone’s lives.Textiles can even be found in your speakers, in the lining of your books, on the walls of soundproof studios, and even in prosthetics and artificial organs.

As you can imagine, the manufacturing of textiles is definitely a heavy duty job that works on a massive scale.

Textile engineers make this entire operation possible. They maintain and manage plants that produce these materials from fibrous sources. They also develop the technology necessary at every part of the stage, from coming up with new kinds of textiles, to the machines that can build them.

Finding the right professional to work on your next project may prove to be difficult without having to go through firms, agencies, and middlemen that could take weeks of screening and unnecessary additional fees.

Freelancer is here to help you untangle the mess so you can skip out on the knots in the hiring process. Posting a project is hassle-free, and not to mention, free of charge. Just write down your specifications, the necessary skills you require, and you can set a fixed price for the project, or an hourly rate. You can even let the candidates bid for a price to make sure you’ve got the best deal in the market.

Within minutes of posting, you can already see the proposals coming in. You can compare their credentials, ratings and reviews from previous employers, as well as how much they’ve already earned in past projects on Freelancer with similar skills.

You can also browse through the platform’s vast directory of engineers and talk to the ones that are already online in real time, no matter where they are in the world, so you can immediately get the answers you need.

You can ask them if they have previous experience with the specific project that you have.

With Freelancer, it’s easy to find a capable professional that can help you with:
Building and implementation of manufacturing processes
Setting quality control operations and studies
Planning, designing, and constructing your new textile manufacturing plant
Managing and optimizing process flow
Innovating on new textiles and production
The expertise of these engineers for such a specialized field is built upon years of study and hard work, and having one on your team that knows how to do the job just right is essential for your path to success in the textile manufacturing industry.

Whether you’re developing research on textiles to make them stronger, more durable, and more affordable to produce, or if you’re looking into the use of new materials like different plant fibers or recyclable materials in place of a traditional medium, or you want to find an expert to help you manage a new plant you are setting up, you are certain to find the right engineer with the necessary know-how on Freelancer.com.

So get started! Hire a Textile Engineer with Freelancer today, and get connected with the right professional that knows how to help you make your mark in the Textile Manufacturing Industry.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Textile Engineer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Textile Engineer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Textile Engineering
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.7M
71.7M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

ISM Radio Module Petroleum Engineering Anomaly Detection Quantum CATIA Power Generation Bill of Materials (BOM) Analysis Bare Metal Statistical Analysis Smart Lighting Site Reliability Engineering Local Interconnect Network (LIN) Verilog / VHDL Geospatial SMART City Remote Sensing Prompt Engineering Aircraft Performance Natural Language Processing Airspace Management
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.