Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Trainers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Trainer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Trainers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Mark H.
Trainer
$30 për orë
5,0 (1488 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Zohaab I.
Trainer
£20 për orë
4,8 (873 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Diana
Trainer
$25 për orë
5,0 (752 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-three.svg
Vishal S.
Trainer
$5 për orë
4,8 (728 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-two.svg
Muhammad F.
Trainer
$30 për orë
5,0 (694 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Jackson M.
Trainer
$15 për orë
4,9 (653 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Samina K.
Trainer
$10 për orë
4,8 (631 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Hayk B.
Trainer
$27 për orë
5,0 (547 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Trainers
Klientët vlerësojnë Trainers
4.82 nga 5
from 36 649 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Trainer

From large corporations to small businesses, initiating performance improvement plans for their employees is essential across both executive and non-executive levels. Majority of organisations consider this as a worthwhile investment. The primary aim behind providing training programmes to the employees is to improve and boost productivity. Training of employees equips them with new tools and techniques that are specific to the industry.
Management also has a major impact on the productivity of the organisation by influencing employee performance, satisfaction and turnover of any organisation. But good management seldom happens naturally.
Training for management prepares managers to handle the personal issues of employees and to motivate them. Manager should ensure their training and soft skills are updated according to company standard and workplace safety requirements.
Most training sessions are organised by companies by connecting with training consultants. Generally, the services proffered by training consultants include:
Performing needs and gap analysis
Designing a plan after analysing the objectives
Helping individuals and organisations achieve actual behavioural change
Training in specific area depending on the industry, that enables learning new techniques for improved performance.
Training provided can be:
In-house training
Training individuals
Training of groups
Training programs for overseas delegations
A training consultant is expected to develop a clear understanding of the audience, their motivation to learn new skills and their professional goals. Based on priority, these areas of need are addressed by the consultant through a combination of coaching, suggested policy/ role changes, tools and aids. The consultant will identify past loopholes and weaknesses in order to develop a success formula for the future.
At the end of the session the training consultant is expected to provide:
Documented conclusions from the session
Recommendations on the solutions to achieve business objectives
 
What are the qualifications and credentials required to be an accomplished training consultant?
There are certificate courses in training and assessment, Diploma in Training Design and Development, and also Bachelors Degree in Training and Development. These are aimed at :
Evaluate effectiveness of training programs
Building up instructional design expertise in developing training solutions to achieve individual business objectives
Learning new technologies in delivery and assessment
It is exceedingly crucial to look for reviews, ratings and credentials while looking to hire a training consultant for your company. To acquire an experienced well qualified and capable training consultant who will lead you towards achieving your objectives, visit freelancer.com.
You will find several options to choose from, with verified identity and credentials too. The reviews and ratings too will be helpfully provided to assist you in making the right choice. To top it all, you can be confident about keeping the cost well within your budget.
You will even get the added advantage of finding a consultant in your local area or somewhere very near to it. So what are you waiting for?  Visit freelancer.com today.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Trainer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Trainer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Training
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.7M
71.7M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Value Added Tax Criminal Law Salesforce.com Compliance and Safety Training Care Management A/R Management Attorney Payment Processing Core Systems Transformation Project Management Event Management Product Consulting Contracts Account Payables Management Business Analysis Ecological Consulting Transfer Pricing Bank Reconciliation Unit4 Business World PeopleSoft
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.