Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
UML Designers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso UML Designer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso UML Designers

Avatari
Silvyster A.
UML Designer
$30 për orë
4,9 (1932 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg
Fahad S.
UML Designer
$25 për orë
4,8 (1427 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Chandrasekhar G.
UML Designer
₹50 për orë
5,0 (1399 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Eclick Softwares
UML Designer
$20 për orë
4,9 (1386 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Nida T.
UML Designer
$25 për orë
4,8 (745 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Votive Technologies
UML Designer
$10 për orë
4,9 (740 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg
Simon M.
UML Designer
$15 për orë
4,8 (590 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Muhammad A.
UML Designer
$80 për orë
4,9 (578 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë UML Designers
Klientët vlerësojnë UML Designers
4.83 nga 5
from 30 491 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë UML Designer

What is UML? UML stands for Unified Modeling Language, a developmental modeling language used in software development. UML provides a standardized method to communicate and understand how a particular software system is designed.
UML was designed with the purpose of standardizing the way that software development charts were communicated. UML is now widely taught in university programs focused on software and application development. UML also appears widely in academic writings on the subject. While UML is well-understood, especially by recent college graduates, the language is not widely used in industry. However, this trend could potentially change as more workers familiar with UML continue to enter the workforce.
By hiring a freelancer with experience creating and interpreting UML, you’ll have an expert communicator that will help to make sure your next software development project goes off without a hitch. Communication is key to ensure that features are delivered on time and function the way that the client intends. By ensuring these features are completed correctly the first time, time and money will be saved on further updates of the software project. UML is a great addition to any software development planning phase.
Interested in hiring a freelancer for your UML-related project? You’ve come to the right place! Freelancer.com is the web’s premier source for crowdsourcing and boasts some of the world’s most talented contractors. You’re sure to be blown away by the quality and quantity of the freelancers on our site.
Ready to get started? Finding the right freelancer for your UML project has never been easier. Freelancer.com has several different ways for employers to let our community of contractors know about your job.
Many employers choose to post their project publicly. Simply provide a detailed description of your projects objectives and expectations, the skills needed to complete the project and the project’s budget. It won’t take long for freelancers from around the world to find your project and place competitive bids along with their proposal to complete your project.
Employers may also choose to hand-pick their freelancer. Freelancer.com offers a directory of the workers available for hire on the site. Employers can browse freelancer profiles based on skills, location and more. View each freelancer’s profile and take advantage of the ability to hire them directly!
Can’t decide which freelancer to choose? Don’t worry, that’s a good problem to have. With as much talent as there is on Freelancer.com, the choice won’t always be obvious. Fortunately, the Preferred Freelancer Program has identified the site’s elite talent. Before posting your public project, be sure to request your own personal talent recruiter. These friendly recruiters help to make your decision easy! In addition to bringing these Preferred Freelancers to your project, the talent recruiters will offer their personal recommendation for which freelancer to hire. The Preferred Freelancer Program exists to make staffing a successful project as painless as possible.
Now that you understand the benefits of hiring a UML expert, are you ready to make your next hire? With Freelancer.com, finding the right talent is easy. Post your project today!
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një UML Designer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një UML Designer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e UML Design
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.7M
71.7M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Biztalk cxf Jade Development Offline Conversion Facebook API Integration Express JS TestStand Odoo Android Wear SDK AngularJS Amazon App Development Cloud Procurement Shopify Development Subversion VMware Lotus Notes Cognos OSCommerce Haskell Website Management Braintree
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.