Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
undefined Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Unity 3D Experts
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Unity 3D Expert më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Unity 3D Experts

Avatari Preet Kamal B.
Unity 3D Expert
$22 për orë
4,9 (2883 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Narola Infotech
Unity 3D Expert
$20 për orë
4,5 (1868 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgannual-level-three.svg Nishchal D.
Unity 3D Expert
₹5 për orë
4,9 (1414 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Dreamers Consulting LTD
Unity 3D Expert
$30 për orë
4,9 (1314 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Inderjit S.
Unity 3D Expert
$12 për orë
4,9 (1206 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg KESHAV INFOTECH
Unity 3D Expert
$8 për orë
4,9 (1191 punë)
Shihni Profilin
Avatari Radu Ioan A.
Unity 3D Expert
$25 për orë
5,0 (1092 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Avtar Singh S.
Unity 3D Expert
$15 për orë
4,9 (1015 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Unity 3D Experts
Klientët vlerësojnë Unity 3D Experts
4.79 nga 5
nga 84894 vlerësime

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Unity 3D
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
64.3M
64.3M
Përdorues të regjistruar
22.3M
22.3M
Punë të postuara

Si të punësoni një freelancer të mirë Unity 3D Expert

Unity 3D is a powerful game engine which allows the user to create complex 3D applications in an easy-to-use environment. It is used in a variety of ways, ranging from gaming and virtual reality, to simulations and training.
When hiring a freelance Unity 3D developer, consider your needs carefully. For example, you may want an expert to create mobile applications, develop high-quality 3D models, or develop high-performance augmented reality projects. Before hiring, ensure that the developer has a portfolio of previous work.
The best way to determine the suitability of a Unity 3D developer for your project is to conduct an interview. Ask questions about their technical background and portfolio, as well as their opinions on project management, collaboration and deadlines they could meet. When considering pay, you should expect to pay a Unity 3D developer around $30-$50 per hour depending on their experience and skillset.
Your Freelancer.com hire will give you access to a worldwide staffing pool which can be filtered to fit your exact requirements; helping you find the right Unity 3D expert quickly. Hire now and get the job done right by tapping into Freelancer's community of experienced Unity 3D developers.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Unity 3D Expert

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Unity 3D Expert të shkëlqyer tani

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Scikit Learn AS400 & iSeries Dynatrace Buildbox Ada programming CSS3 Jimdo Qualtrics Survey Platform Windows API API Integration DApps Lisp iOS Development LIBSVM Twitch Electronic Data Interchange (EDI) DIALux Roslyn Cassandra Microsoft Graph
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.