Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
undefined Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
UNIX Engineers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso UNIX Engineer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso UNIX Engineers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg SERVEROK SOFTWARE
UNIX Engineer
$40 për orë
5,0 (2145 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Narola Infotech
UNIX Engineer
$20 për orë
4,5 (1868 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg Sergii T.
UNIX Engineer
$10 për orë
4,9 (1236 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg Sreeraj V.
UNIX Engineer
₹50 për orë
5,0 (1225 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgannual-level-four.svg Roman C.
UNIX Engineer
$50 për orë
4,9 (1150 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg Poonam S.
UNIX Engineer
$10 për orë
5,0 (865 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Russell J.
UNIX Engineer
$50 për orë
5,0 (862 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg Dimitris K.
UNIX Engineer
€55 për orë
5,0 (714 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë UNIX Engineers
Klientët vlerësojnë UNIX Engineers
4.9 nga 5
nga 53346 vlerësime

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e UNIX
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
64.3M
64.3M
Përdorues të regjistruar
22.3M
22.3M
Punë të postuara

Si të punësoni një freelancer të mirë UNIX Engineer

UNIX is a popular operating system introduced by Bell Labs sometime in the early 1970s. Created by a few select programmers, this multi-user, multitasking OS was designed to be small and flexible and for the exclusive use of programmers.
Why should you be using UNIX?
Flexibility – it can be installed on a wide range of machines from main-frame computers and micro-computers to supercomputers Stability – Unix has far less downtime as compared to Windows, which means it requires minimum administration and far less maintenance More powerful built-in security and greater permissions features as compared to Windows Far greater processing power as compared to Windows Does not require the user to spend money on regular updates, new hardware or prerequisite software Inspires innovative approaches to software design, such as resolving problems by interconnecting simpler tools rather than create large, unwieldy monolithic application programs
Its portability, power and flexibility has made made UNIX a leading operating system for workstations. If you want to harness the power and flexibility of UNIX, the good news is an expert can help you!
Today, businesses are recognizing the importance of outsourcing highly technical jobs that are not in their area of expertise. With technology advancing at such a rapid pace it is impossible for any one person to master it all. Instead of spending time learning the basics of every technology you want to use, why not consider hiring an expert from Freelancer.com?
Finding the right professional is quick and easy. Once you have created an account on Freelancer.com, you can post a project that will be instantly visible to all freelancers who are registered with the site. Those who have the necessary skills will bid on the project and give you a time frame and a quote for completing your job.
If you’re looking for a solution for your Unix needs or if you are looking to trial a freelancer to see if they provide the levels of expertise you are looking for, using a platform such as Freelancer.com is a fantastic option.
Simply log onto the Freelancer.com website and search through a bank of talented freelancers who are willing and able to provide their services to you for your project. Post a project on freelancer.com today.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një UNIX Engineer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një UNIX Engineer të shkëlqyer tani

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

OpenSSL Redmine AI/RPA development Alteryx Datatables Ruby Adobe Captivate React Native Cisco Bash Scripting iOS Development Garmin IQ Data Backup Arena Simulation Programming NAV AngularJS Sencha / YahooUI Spring Data Cognos Phoenix
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.