Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Verilog / VHDL Designers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Verilog / VHDL Designer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Verilog / VHDL Designers

Avatariverified.svg
Revival
Verilog / VHDL Designer
$12 për orë
4,8 (733 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Akriti S.
Verilog / VHDL Designer
₹25 për orë
4,9 (564 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-two.svg
Ahmed M.
Verilog / VHDL Designer
$50 për orë
4,9 (522 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svgmonthly-level-four.svg
ExpertSoul
Verilog / VHDL Designer
$50 për orë
4,9 (365 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg
Live Experts ®
Verilog / VHDL Designer
$50 për orë
4,9 (334 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-two.svg
Miguel Angel R.
Verilog / VHDL Designer
$30 për orë
5,0 (317 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-four.svg
Haider A.
Verilog / VHDL Designer
$30 për orë
4,8 (317 punë)
Shihni Profilin
Avatarimonthly-level-three.svg
Sardar Hasnain A.
Verilog / VHDL Designer
$15 për orë
5,0 (302 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Verilog / VHDL Designers
Klientët vlerësojnë Verilog / VHDL Designers
4.82 nga 5
from 11 556 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Verilog / VHDL Designer

Verilog is a hardware description language also known as VHDL. It is used to shape electronic practices and is often utilized in the design of digital and electrical circuits. Verilog is the most commonly used HDL and although it is not a programming language if you have any need to use VHDL in your business it is vital that you hire an expert with the specific skills required.
Verilog is utilized as a design tool, and while you or a member of your technical team may have basic skills in Verilog, it is essential that you employ someone with those industry specific skills required if you have a project that requires Verilog knowledge. This will not only save you and your company precious time and money, but it will also ensure that the task is completed with the utmost professionalism and skill.
Freelancer.com holds the profiles of thousands of experts competent in VHDL so if you have a Verilog project to complete it is as simple as signing up to Freelancer.com to get started. Each professional listed on there will have their experience and qualifications documented so you can choose the individual most suited to your task.
Verilog was initially used as a design tool in 1984 and since then has become one of the most widely used hardware description languages with over 50,000 designers using it today. By hiring a professional through an agency you will be paying higher fees and will often have to wait for your task to be completed due to the high demand for Verilog specialists but hiring a freelance VHDL professional will mean that your project will be completed within an agreed timeframe.
A freelancer is often much more flexible as they have the facility to work at home so if your project is of an urgent nature, it will be completed at a time convenient to you. As a freelancer is often based from home, their overheads are much lower too which means they can pass the savings onto you.  
Hiring an expert in VHDL found on Freelancer.com will mean that you are utilizing the Verilog skills and expertise of somebody who can complete your project in the shortest time-frame and at the lowest budget.
As they are only hired for your specific project, you won’t incur any costs associated with recruiting an employee permanently, and once the task is complete, you are under no obligation whatsoever to continue to pay them or find them work. If, however, you have further projects, and you are satisfied with their VHDL skills you can continue the relationship as long as both sides are agreeable.
If you have any projects which require the specialized and intricate knowledge of Verilog (or VHDL) then hiring a professional found on Freelancer.com will ensure that your task is carried out as fast as possible, as economical as possible and with as much professionalism as possible; post a project on Freelancer.com today to get started.
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Verilog / VHDL Designer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Verilog / VHDL Designer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Verilog / VHDL
Loja.
Zbulo më shumë
Loja.
$50 USD për 9 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$110 USD për 4 ditë.
Video muzikore.
Zbulo më shumë
Video muzikore.
$300 USD për 12 ditë.
Interior Dizajn.
Zbulo më shumë
Interior Dizajn.
$269 USD për 14 ditë.
Poster.
Zbulo më shumë
Poster.
$100 USD në 3 ditë.
Dizajni i fletëpalosjes.
Zbulo më shumë
Dizajni i fletëpalosjes.
$15 USD për 1 ditë.
Dizajn koncepti.
Zbulo më shumë
Dizajn koncepti.
$100 USD për 10 ditë.
Postime në rrjetet sociale.
Zbulo më shumë
Postime në rrjetet sociale.
$50 USD në 6 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.7M
71.7M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

AI (Artificial Intelligence) HW/SW I2C Environmental Engineering Anodizing Biotechnology PCB Layout Quantum Telecommunications Engineering Construction Engineering Combinatorial Problem Solving Site Reliability Engineering Medical Aerospace Engineering Robotic Process Automation Virtual Assistant Solutions (Alexa, Google, Siri, Home Kit, Cortana) Anritsu Certified Genetic Engineering Radio Frequency SoC Design MPSoC Design
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.