Find Jobs
Hire Freelancers
Avatari i Përdoruesit
Përshëndetje, unë jam Ava, udhëzuesi juaj i AI për të suoerkarikuar biznesin tuaj!
Pavarësisht nëse jeni duke drejtuar tashmë një biznes ose ëndërroni të filloni një të tillë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar ta ktheni vizionin tuaj në realitet duke përdorur freelancer të fuqiyuar me AI. Ndani qëllimet tuaja të biznesit dhe së bashku, ne do të krijojmë një projekt për të cilin mund të konkurrojnë freelancerët tanë të talentuar. Le ta bëjmë realitet vizionin tuaj!
Unë kam një biznes
Unë jam duke filluar një biznes

Punëso ekspert
Videographers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Videographer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Videographers

Avatariverified.svg
Attari Bros
Videographer
$25 për orë
4,8 (6673 punë)
Shihni Profilin
Avatari
Dezine Geek
Videographer
$25 për orë
4,9 (5643 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-three.svg
Md Delowar H.
Videographer
$10 për orë
5,0 (4415 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Gaurav C.
Videographer
$40 për orë
4,9 (4070 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
eTranslators
Videographer
$30 për orë
4,9 (3434 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
Desource Translation
Videographer
$30 për orë
4,9 (3353 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
ExpertART
Videographer
$20 për orë
4,9 (3110 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg
ITYPE Designs
Videographer
₹30 për orë
5,0 (2999 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Videographers
Klientët vlerësojnë Videographers
4.88 nga 5
from 278 454 përshtypjet

Si të punësoni një freelancer të mirë Videographer

Video has always been a popular form of entertainment. Since the invention of television in 1927 to today’s diverse video distribution and consumption methods that include television, mobile, and computers, through programs such as YouTube, Snapchat, Vimeo, Periscope, Instagram or Facebook. Consumers consume video everywhere. An estimated 75 million people in the United States watch a video every day, and there is seemingly no sign of video consumption abating.
Consumers turn to video for a multitude of reasons; for entertainment or amusement, education, relaxation or social knowledge. Videos provide powerful emotional connections and a visual form of communication. They are easily digestible, convenient, efficient and instantly shareable. An increasing prevalence of video usage over image and text is owing to its more engaging nature. For example, Facebook pages demonstrate a 33% increase in engagement with the use of video, and embedded videos can increase traffic by up to 55%.
The application of video is almost limitless. Video services facilitate the creation of television programs, commercials, event coverage, product demos, education, training tools, music videos, blogging (video blogging), online marketing content, live streaming, special interest home videos and much more.
Video services is a broad term that encompasses a wide variety of tasks involved in the production of video, tv or film. Professional video services can include concept development, videography (creating video by capturing and editing video), production, sounding recording, and post-production tasks such as visual effects, audio, and mastering.
A skilled video services provider will effectively manipulate raw video footage, graphics, music, and sound, to create a compelling video for your business.
What can video do for your business? 
The showcase of a product of service
Informing interested parties about your company
Distribution across multiple platforms
Enhance web traffic and sales performance
Provide an opportunity for viral distribution
Video service providers are skilled in a range of video editing software including Adobe Photoshop, Adobe After Effects, Adobe Illustrator, Autodesk Flame, Autodesk Smoke or Corel Visual Studio among others.
Hiring a video production professional is simple using the services of Freelancer.com. Locate a specialist adept in filming, animation, video editing and production, and experienced in creating everything from commercials to online educational videos. With over 19 million users, you'll find the perfect freelancer in no-time! On a budget? No problem, the beauty of hiring a freelancer on an ad-hoc basis, as opposed to full-time is that it's cost effective. You can save your business the big bucks, by hiring a freelancer. 
Securing a contractor through Freelancer’s community is simple. Post a project (with a detailed project description), and you'll start receiving bids within minutes from interested parties who are available to start working immediately. Alternatively, browse the freelancer directory of video professionals, and hire the directly from their profiles. Select your preferred applicant after reviewing their historical performance, work history and project pitch. Engage directly in live chat for further information if required.
Visit Freelancer.com to find the perfect candidate to create your new video today! Take your business to the next level.  
 
 
 
 
 
 
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Videographer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Videographer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Video Services
Dizajn Grafik.
Zbulo më shumë
Dizajn Grafik.
$50 USD për 12 ditë.
Dizajni i kopertinës.
Zbulo më shumë
Dizajni i kopertinës.
$100 USD për 7 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$250 USD për 15 ditë.
Dizajni i etiketave.
Zbulo më shumë
Dizajni i etiketave.
$80 USD për 4 ditë.
Dizajn Etikete.
Zbulo më shumë
Dizajn Etikete.
$200 USD për 10 ditë.
Dizajni i bluzave.
Zbulo më shumë
Dizajni i bluzave.
$50 USD për 24 ditë.
Dizajn paketimi.
Zbulo më shumë
Dizajn paketimi.
$60 USD për 7 ditë.
Dizajni i librit elektronik.
Zbulo më shumë
Dizajni i librit elektronik.
50 dollarë USD në 3 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
71.7M
71.7M
Përdorues të regjistruar
23.5M
23.5M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Banner Design Adobe InDesign Artist & Repertoire Administration SolidEdge FL Studio Krita Bootstrap Pattern Design Autodesk Zoho Show Kinetic Typography VFX Art Podcast Editing Pre-production 3D Design Traditional Animation GstarCAD Kizoa Neo4j Logo Animation
Faleminderit! Ne ju kemi dërguar me email një lidhje për të kërkuar kredinë tuaj falas.
Ndodhi një gabim gjatë dërgimit të email-it tuaj. Ju lutemi provoni përsëri.
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2024 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.