Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
undefined Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
Volusion Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso Volusion Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso Volusion Developers

Avatariverified.svg Nimbyist Technologies
Volusion Developer
$18 për orë
4,9 (1425 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg Archtech Design
Volusion Developer
$15 për orë
4,9 (1085 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg Naumeer A.
Volusion Developer
$45 për orë
5,0 (871 punë)
Shihni Profilin
Avatari Mahima K.
Volusion Developer
$15 për orë
4,7 (866 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Russell J.
Volusion Developer
$50 për orë
5,0 (863 punë)
Shihni Profilin
Avatari Pavan B.
Volusion Developer
₹10 për orë
4,8 (785 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Lx IT Solutions
Volusion Developer
$17 për orë
4,9 (630 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg Md Feroz S.
Volusion Developer
$30 për orë
4,9 (613 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë Volusion Developers
Klientët vlerësojnë Volusion Developers
4.76 nga 5
from 14 402 reviews

Si të punësoni një freelancer të mirë Volusion Developer

Volusion is an e-commerce software program which the functionality of enabling users to create online stores using ecommerce templates to sell products and service online using mobile commerce technology.
Ideal for businesses that want a DIY option for their website development, Volusion is loaded with features and is fully functional for ecommerce.
Businesses use Volusion for e-commerce to allow a simple online business solution partnered with a range of open source solutions. The program helps users to set up online web stores and offer attractive templates and designs to customize the sites to suit their brand and style.
Features of Volusion:
All in one systems Fully hosted on your behalf with guaranteed uptime SEO friends Integration tools Unlimited support and resources Online payment Social media sharing functionality
Benefits of using Volusion include:
Easy set up – Volusion’s easy to use platform allows business owners and developers to create stores easily using a wizard. The templates are completely customizable and are designed to appeal the masses and improve sales and interaction. Simple to use – the platform is simple for users of all abilities to interact and use for online sales. Online tutorials provide additional support and hints for newcomers that need a little extra assistance. Flexible functions – set up a range of advanced solutions to interact with customers including recurring billing, customer accounts, eBay and Amazon store integration, gift certificates and coupons, newsletters and ROI tracking. Security – Volusion has a guaranteed security system that protects users from fraud and hacking. Security used by Volusion includes secure socket layer, cardholder information security, and payment card industry protection program. Customized design – create the perfect look for your website with a customizable design option including layout, menus, color schemes, so your website is unique and engaging for your target market.
If your business is looking freelance Volusion expert to install and launch your new Volusion website, log onto Freelancer.com to see the extensive range of freelancers with the right experience for your job. Freelance Volusion experts can quickly and efficiently install and customize your new ecommerce platform, using up to date skills and knowledge of the latest version of Volusion.
Log onto Freelancer.com today and view the range of freelancers with Volusion experience who are ready to start work on your project. Simply review their feedback, qualifications, and experience and select a freelancer to suit your project needs.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një Volusion Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një Volusion Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e Volusion
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
64.5M
64.5M
Përdorues të regjistruar
22.3M
22.3M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

Adobe Pagemaker Game Consoles Appfolio Squarespace Local Area Networking Puppet Cloud Finance ArcGIS Redmine GatsbyJS ERP Software Cognos Zen Cart Ember.js Powtoon Oracle Analytics A+ Certified Professional WordPress CircuitMaker Monkey C
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.