Logo Freelancer Si funksiononShfleto punët Identifikohu Regjistrohu Posto një projekt
Find Jobs
Hire Freelancers
Get Ideas
About
Resources
undefined Freelancer Punësoni

Punëso ekspert
vTiger Developers
për çdo punë

Miliona njerëz përdorin Freelancer.com për t'i bërë idetë realitet.
Punëso vTiger Developer më të mirë tani
I besuar nga markat më të mira dhe nga startup-et
Ikona e NASAIkona e DeloitteIkona e FacebookIkonë AirbusIkona e Amazon

Punëso vTiger Developers

Avataripreferred-freelancer-v2.svgmonthly-level-three.svg Shehzad A.
vTiger Developer
$40 për orë
4,9 (1504 punë)
Shihni Profilin
Avatariverified.svg Nimbyist Technologies
vTiger Developer
$18 për orë
4,9 (1425 punë)
Shihni Profilin
Avatari Suvadip D.
vTiger Developer
$10 për orë
4,9 (1231 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgannual-level-four.svg Sreeraj V.
vTiger Developer
₹50 për orë
5,0 (1227 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Russell J.
vTiger Developer
$50 për orë
5,0 (863 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svg Creative Web Expert
vTiger Developer
$36 për orë
5,0 (501 punë)
Shihni Profilin
Avatariannual-level-three.svg Tanuj C.
vTiger Developer
$25 për orë
4,9 (500 punë)
Shihni Profilin
Avataripreferred-freelancer-v2.svgverified.svgmonthly-level-four.svg Talha M.
vTiger Developer
$30 për orë
4,9 (482 punë)
Shihni Profilin
Shiko më shumë vTiger Developers
Klientët vlerësojnë vTiger Developers
4.81 nga 5
from 16 418 reviews

Si të punësoni një freelancer të mirë vTiger Developer

VTiger is an open source CRM application that is a software fork of the popular program SugarCRM. This application provides e-mail and phone integration, customer support that has a self-service portal, billing management and automation of marketing and sales for campaigns. While the software is designed to function on its own, there must be a specialist who maintains the proper work of the program and keeps it running properly, while being ready to provide answers to the users. Each business has its own requirements for the application. A specialist will do the customization and the adjustments necessary for proper functioning of vTiger software. Integration of the open-source software is not an easy task and requires professional attention.
Essential skills of a vTiger specialist:
Extensive knowledge of the vTiger software and all its versions Ability to do a fast update from one version to another Ability to work in the office and remotely Ability to keep the program running, while answering the current questions (being “on call”) Evaluating required changes related to a certain business and be able to offer  necessary solutions Coordinating requests for creation/change/deletion of the program users Recommending new ways to improve vTiger work (follow updates closely) Keeping the program running without disruptions
Hiring a freelance Vtiger specialist via Freelancer offers a wide range of benefits to employers and can often be a lower rate than traditional experts who are employed on a full time basis.
Whether you are looking for a local specialist or are ready to hire someone to work online, you can do it with the help of freelancer.com. The platform will offer you different opportunities to find the right person for the job.
If you’re looking for a solution for your Vtiger needs or if you are looking to trial a freelancer to see if they provide the levels of expertise you are looking for, using a platform such as Freelancer.com is a fantastic option.
Simply log onto the Freelancer.com website and search through a bank of talented freelancers who are willing and able to provide their services to you for your project. Post your project on freelancer.com today.
 
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
Freelancer Enterprise

Buxheti i Kompanisë? Merrni më shumë për më pak

Përdor forcën tonë punëtore prej 50 milionë personash për të ndihmuar biznesin tënd të arrijë më shumë.
Na kontakto
Imazhi API i shitjeve më të shtrenjta
API i Freelancer

50 milionë profesionistë sipas kërkesës

Pse të punësosh njerëz kur thjesht mund të integrosh forcën tonë punëtore të talentuar të cloud?
Na kontakto

Si funksionon punësimi i një vTiger Developer

Posto një punë

1. Posto një punë

Na trego çfarë duhet të bësh për disa sekonda.
Zgjidh një punonjës të pavarur

2. Zgjidh punonjës të pavarur

Merr ofertën e parë për disa sekonda dhe zgjidh nga më të mirët.
Gjurmo progresin

3. Gjurmo progresin

Bisedo me punonjësin tënd të pavarur dhe rishiko punën e tyre 24/7.
Paguaj në mënyrë të sigurt

4. Paguaj në mënyrë të sigurt

Paguaj vetëm kur të jesh plotësisht i/e kënaqur.

Pra, për çfarë po prisni?

Posto një projekt sot dhe merr oferta nga freelancer-a të talentuar
Punëso një vTiger Developer të shkëlqyer tani

Puna e shfaqur në ekspozitë nga punonjësit tanë të pavarur

Frymëzohu nga projektet e vTiger
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$540 USD për 7 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$100 USD në 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$430 USD për 1 ditë.
Dizajn uebsajti.
Zbulo më shumë
Dizajn uebsajti.
$140 USD për 13 ditë.
Dizajni i aplikacionit.
Zbulo më shumë
Dizajni i aplikacionit.
$200 USD për 19 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$150 USD për 13 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$240 USD për 1 ditë.
Uebsajt.
Zbulo më shumë
Uebsajt.
$100 USD në 1 ditë.
Zbulo më shumë punë nga punonjësit e pavarurShiko më shumë punë

Siç shfaqet në

Logoja e VentureBeast

Tregu më i madh i botës

Miliona përdorues, nga bizneset e vogla te sipërmarrjet e mëdha, sipërmarrësit dhe bizneset e reja, përdorin Freelancer për t'i bërë idetë realitet.
64.5M
64.5M
Përdorues të regjistruar
22.3M
22.3M
Punë të postuara

Po kërkoni freelancer-a për lloje të tjera punësh?

CSS3 Virtual Machines JavaFX J2EE DigitalOcean Tally Definition Language DApps PowerApps Graphical Network Simulator-3 Ionic React PoseNet Website Optimization Shopify Titanium Microsoft MQTT Ruby Predictive Analytics Ubiquiti IT Operating Model
Përdorues të regjistruar Punë të postuara
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2023 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Po ngarkohet shikimi paraprak
Leja u dha për Geolocation.
Seanca e hyrjes ka skaduar dhe ke dalë. Hyr sërish.